Eipä mulla muuta.
SIPILÄ PASKIN PÄÄMINISTERI KAUTTA AIKOJEN
Sika.Sipilä
19124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ei sulla sit muuta?Sipilähän on ollut erittäin ahkera ja uuras mies.Neljässä kuukaudessa hän saanut jo lähes 30000 matua tänne elätettäväksi,tuhonnut valtion talouden ja polttanut kaikki sillat työväestöön.
Se siltojen poltto löytyy sipin edestä viimeistään ensi syksynä.Tulee Sipilälle kylmää kyytiä ja viimeistään silloin hallitus menee nurin.Veikkaan kyllä että ei edes tätä joulua näe tämä kolmen ssss rytmiryhmä.
Puhut vähän mutta asiaa 1 " KIITOS SIITÄ "
Vanhanen ja tää rikollinen Jäätteenmäki oli vielä paskempia mikäli mahdollista.
Miten paskimmat pääministerit löytyvätkin aina kepuloisten joukosta.Eikö keskustasta löydy mitään hyvää ainesta? Ihme juttu.
Kyllä kokoomuksen katiainen ja stubido kuitenkin vievät voiton muista kepun pääministereistä paitsi Sipilästä.
Siinä on peruskokoomuslainen. Osti rahalla puolueen puheenjohtajuuden jonka perusteella äijä pääsi pääministeriksi.
Vie vielä lestalammastelullaan Suomen perikatoon.
Olisi aika kaataa hallitus, sillä on jo nähty, mikä tämän hallituksen tarkoitus on.
Kokoomus on onnistunut ottamaan haltuunsa koko lammaslauman. Siksikö tänne tunkeutui terrotisteja, jotka osaavat leikata elukoiden kaulan tappamatta niitä ensin.
No joo.Kyllä nuo kokomuksenkin kaksi ääliötö melkoisia pellejä olivat mutta kyllä nämä kepun pääministerit ovat olleet alta riman kaikki.Tämä nykyinen on kuitenkin kaiken huippu,Sipilä on tyhmä kuin saapas ja ulosanti kuin puupökkelöllä.Eihän sitä kukaaan osaa ottaa vakavasti.
Totta turiset.
Kepu on maalaispuolue, kaikki mihin keppana koskee muuttuu paskaksi ja joutaa pellolle.
Käytännössähän keppanoiden äänestäjät kannattavat muiden rahoilla elämistä ja elättämistä. Jos ei muilta enään voida ottaa, niin viedään pienituloiselta eläkeläiseltä tekohampaat suusta ja isketään kuivaan kankkuun eutanasia piikki.
Tuossa edellä kirjoittaneet taitavat olla todella vasemmalta laidalta. Minä luotan sekä uskon Juha Sipilään Juhana Vartiaiseen sekä heidän takuumieheen Presidentti Niinistöön. Kaikki porvareita, joten maan asiat tulevat kuntoon. Karsitaan vaan turhat sosiaalituet ensin pois.
Hyvä,kannatan sosiaaliukien leikkaamista ja jospa aloitettiaisiin teistä maajusseista.Meinaan teillä on mistä leikata,tukea tuen päälle.
Kannatatko sitä, että Sipilä uskoo Merkeliin ottamatta selvää Suomen talouden tosiasioista?
http://www.iltalehti.fi/paakirjoitus/2015101620526683_pk.shtml
Merkel on "pimahtanut" omassa mehussaan.
Kyllä ja irakilaisten hyvä ystävä.tykkää myös somaleista.
Suomessa ei ole Virolaisen jälkeen ollut yhtään rehellistä Keskustan puoluejohtajaa.
Se on kyllä totta.Nyky kepusta ei kertakaikkiaan löydy rehellistä ihmistä.Kieroa sakkia nyky kepuloiset.
Lessu pääministeri
Punikit ovat perseestä.
Sieltä ne on maalaisetkin,hah
Minä olen siitä kannaksen toiselta puolelta vitusta. Miten kepuloiset on sinne perseeseen siitetty?? Onko ne kaikki homojen jälkeläisiä???