Mulla on ikävä itseäni koska olen niin ihana. Mä osaan kaikkea ja teen ja touhaan kaikkea ja mua ihaillaan. Ikävä. niin on ikävä mua. Ei sua vaan mua mutta sullakin on mua. Mä kuulen sen sun äänestä ja nään susta.
jiimies tässä moi.
jiiiiiimees
260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No toivottavasti löydät itsesi, etkä ole hajonnut tälle palstalle palasiksi. Ihmisellä on niitä vaikeita aikoja elämässä, mutta kriisien ja ihmissuhteiden kautta oppii tuntemaan sitä omaa itseään paremmin ja osaa kasvaa myös ihmisenä. Kun on rehellinen itseään kohtaan ja myös muita kohtaan, niin ei katoa sinne valheisiin ja katteettomiin lupauksiin eli tekee niin kuin sanoo, niin on elämässä kiinni ja itsellä on hyvä olla.
Joo-o. Oma apu se on varmasti paras apu. Sinä et tarvinne auttavaa kättä, koska sinulla on jo kaksi omasta takaa aina silloin kun tarvitset. Have fun!