T. Jaana Ikonen
Hannu olen raskaana sulle.
Salarakkaasi-
15208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Oho
JuhaR lopetas jo noi tuhat nicit. Olethan täällö kummitellut jo 2010 vuonna eikö noi jauhannat jo riitä? Naiset jo vanhoja luuskia ja menneet vuosia vuosia ja lisää vuosia jo eteenpäin. Panneet ja naineet,synnyttäneet ja eronneet ja taas panneet
Ikävä kyllä omistan vain yhden nikin. Joten emme tunne naisihminen vielä olen ja jos katson hameen alle näen kultaisen munani(mulle on antanut) kun istun ukkoseni päällä. Ei tässä lapsia tehdä ilman karvaisempaa osapuolta..
Niin minäkin T. Susanna
Kuuules susku puskun kaipaaja JuhaR sekin pusku on kuule puksutellut menemään eri kyrpiä 12 vuotta jo sillä aikaa kun sä puksutat näppäimistöä. 12 vuotta on kauan. Ehtii ouksuttaa monta miestä se suksu puskus.
On myös ehtinyt se puksuttava suskus lihoa ja rypistyäki. Puskee kakaroita vaginastaan. Ja puksuttaa lisää. Kuollakin on kuule jo saattanu.
Eli jatka vaan toiset kaksitoista vuotta susku puskun kaipailua palstalla näppäimistöä puksutellen niin suskus puksuttelee kyrpiä tai ruumisarkun seiniä. RIP SUSANNA JUHA R RAKASTAA SINUA AINA PALSTALLA PUKSUTTAEN JA HYVÄKSYY KUN SINÄ PUKSUTAT KYRPIÄ MENEEN JA KUOLET
Onko tosi.
me kaikki olemme. he
Jaanalle ihan tiedoks et palstan kautta ei voi tulla raskaaksi
Joko sinne suljetulle on vaimolle tullu kyyti ja lapset otettu pois kun muksit niitä tajuttomaksi ja mustelmille. Kelvoton äiti laiminlyö ja pahoinpitelee mielenterveysongelmaisena lapsiaan kun kirjoittelee vain palstalle törkyjään!! Lopeta niiden lasten lyöminen ja jaanan kiusaaminen sadisti!
Kenestäkös hannusta on tulossa isukki?
Onko tämä se Jaana, josta tänne aina kirjoitellaan? Se josta se nimimerkki jaanastalkingmän aina kirjoittelee...?
Ei sitä Jaanaa ole olemassa.
Kyllä tähän maahan yh-mammoja mahtuu