Colonial Medical on luonut tuotteen, joka on kuin taivaanlahja ilmavaivoista kärsiville . Flat-D on tuoksutyyny, joka estää ikävien hajujen pääsyn tapahtumapaikalta ympäristöön. Tyyny asetetaan pikkuhousuihin, anuksen kohdalle.
Voimakkaisiin ääniin tuotteen ei valitettavasti luvata vaikuttavan, mutta julkisten paikkojen hajuhaittoihin sillä voidaan ottaa niskaote päivittäin tai aina tarvittaessa!
Voimakkaisiin ääniin tuotteen ei valitettavasti luvata vaikuttavan, mutta julkisten paikkojen hajuhaittoihin sillä voidaan ottaa niskaote päivittäin tai aina tarvittaessa!
Vastaukset 14
Vanhimmat
Nyt ei kylpytynnyriä tarvita
Kotkassa tuota todella tarvitaan!
Ahtaajille pakollisiksi!
Työnnä persseeseen putki. Sen avulla ei tule ääniongelmia ja pieru pääsee vapaasti tulemaan sitä mukaa kun sitä kehittyy.
Siihen eteen vielä teipattu tuoksutyyny hajuja varten, se Flat-D.
Niin että kuljetaan sitten putki perseestä törröttäen ja putken päässä vielä flat-d hajunsyöjätyyny?
Ei tarvitse törröttää, laittaa reijän kanssa tasan. On siistiä.
Ja vanhoista sukkahousuista voi tehdä kätevän kakkapussukan, kun tavaraa tulee housuihin sitä mukaa, kun sitä syntyy!
Pöllö olet vai eikö sulla toimi kaikki jutut, eli tarvitsetko sen pussukan? Silloin kun tulee paska hätä käydään paskapöntöllä ja se ei tarkoita sitä, että itse on pönttö.
Ahtaajat kuulemma antaa tulla estoitta housuihin, niihin ihaniin steven haalareihin.
Kyllä me näin teemme, ja sitten patukkaa sontaseen -ja liukkaaseen takareikään! Ihanaa!!!
Näin toimii narssu j.t. ilman mitään häpyä. Sillä on jokahetki paskareikä käytössä kun akka lähti parempaan systeemiin.
Tänään sulkaajuna!
Jarssun akka ei tyytynyt pelkkään paskareijän runkkaamiseen ja löysi paremman runkkaajan jolle kelpaa myös vitukereikä.