Sen olemus ja käytäntö

tositarkoituksellako

Islam on raiskareiden, varkaiden ja elukoiden uskomus. Nämä kaikki ovat innettomia loisa, kristittyjen elätettäväksi heittäytyviä luusereita. Koiraakin ja naista kurjempia kurahousuja.

Ei mulla muuta.

7

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • alfa123om2222

      Olet ehkä osittain oikeassa. Jesajan kirjan viidennessä luvussa puhutaan, viinitarhasta, jossa kasvaa : Orjantappuraa (kristityt) ja Ohdaketta (muslimit).
      Orjantappura merkitsee orjaksi halutonta kiihkoilevaa ja ohdake vanhempansa menettänyttä orpoa, joka on pisteliäs orpoutensa ja köyhyytensä vuoksi.

      Orja on hyödyllinen omistajalleen ja tekee työtä, mutta orvon ja lesken asema on täysin Jumalan ja kanssaihmisten suopeuden ja armon varassa. He eivät ole siinä määrin työn tekijöitä kuin orjat. Jo Ismael joutui aikanaan tavallaan isättömäksi kun Aabraham joutui Saaran pyynnöstä karkottamaan hänet.


      https://www.youtube.com/watch?v=NxTmCNb8QMU

    • Huhhu

      Alistu/alista se on islamin oppi.Ei valoa .

    • paskaaseon

      Islam=Paskaa!

    • äärioikeisto

      Islam on sellaista Allahin peräsuolesta tullutta sianpaskaa. Aina kun kuulen sanan Muhammed tai Islam tulee mieleeni lähinnä Allahin vetelä ripulipaska.
      Tosi asia on se, että Islam on pedofiliaan pyhittävä uskonto ja, että profeetta Muhammed oli pedofiili. Tämän tietää jokainen vähänkin Islamiin perehtynyt ihminen.
      Islam on osa ISIS:tä ISIS on osa Islamia.
      ISIS saa voimansa Islamin raiskausopista.
      Raiskaaminen on Islamin keskeisin oppi muslimeille.

    • SonniOnni

      Muslimit ovat sellaista ihmispaskaa. Profeettansa ulostamia paskakasoja.

    • SonniOnni

      Islam=ISIS raiskaus=ISLAM

    • äärioikeisto

      Raiskaajamuslimien uskonto. Muslimit ovat kaikki raiskaajia ja terroristeja.
      Tämä 100 prosenttinen fakta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      150
      2009
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      313
      1203
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      83
      1009
    4. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      898
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      829
    6. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      52
      809
    7. 71
      764
    8. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      18
      756
    9. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      711
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      56
      709
    Aihe