Hyvä asento mut

Ihanaaaaaah

Mikä on paras asento, kun jalat auki ylhäältä ja heiluu sivulla. Pitäisikö laittaa pari tyynyä kummallekin puolelle niin ei nivuset kärsi. Asento sattuu paljon...nimittäin. Muuten nautin kyllä paljon asennosta ja sen tuottamasta mielihyvästä. Mieheni saa katsella vaginaan, mikä on kaunis. Nautin aluksi, mutta sitten alkaa suloinen tuska, koska jalat ovat ihan auki. En jaksa kannatella niitä kovin kauan.

5

231

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seksylady

      Voithan laittaa jalkoja miehen olkapäille. Näkymä siinäkin hyvä > eikä ainakaan mulla jalat kipeydy, pitkässä kään sessiossa.

      • Miksei mies kannattele jalkojasi?


    • Herra-69

      Niinpä, joko jalat miehen olkapäille ja/tai mies pitää kiinni ja samalla suutele niitä.

    • ihanaaaaaah

      huomenna olis sessio perjantain kunniaksi ja mä mietin, että lähdenkö mä pari tyynyä kainalossa sinne miehelle?? Siinä on kyllä kysymys, että löytyykö tyynyjä tarpeeksi, sillä ajattelin laittaa niitä kummallekin puolelle vartaloani, vai keksittekö jotain muuta vaaratonta ja kätevää??

    • Ihanaaaaah

      Mä löysin hemmetinmoisen määrän tyynyjä sieltä ja laitoin ne kummallekin puolelle kehoa jalkojen kohdalle. Se näytti siltä kun olisin ollu synnyttämässä ja jalat niiden jalustimien päällä. Voi ei miten ihanaa ja nyt suosittelen kyl kaikille tollasta asentoa. Nautin oikeasti täysillä siitä naimisesta. Jos on synnytystraumoja niin ton jälkeen ei ole.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      457
      3022
    2. Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?

      Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      309
      2944
    3. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      68
      2059
    4. Pikkunaiselle terkkuja

      Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi
      Ikävä
      340
      1578
    5. Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota

      2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-
      Maailman menoa
      190
      1451
    6. Pystyisitkö ottamaan kaivattuasi

      Elämääsi miten pian
      Ikävä
      105
      1213
    7. Voisiko olla jopa niin

      Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal
      Ikävä
      75
      1202
    8. Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."

      Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1097
    9. K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."

      Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali
      Suomalaiset julkkikset
      8
      1065
    10. Kuinka paljon on

      Merkitystä seksillä kun valitset kumppania?
      Ikävä
      111
      970
    Aihe