olevasi joku valtiatar ja maailman omistaja jolle kaikki polvistuu. pelkäänpä että olet sen huuhaa kirjallisuuden uhri kannattaa palata ihan maanpinnalle.
Sä taidat oikeasti
kuvitella
13167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyllä, olen ikäväpalstan valtiatar.
Kukaan kylläkään ole luullut yhtään mitään..
Toivottavasti olen jollekulle vielä se sydämen valtiatar. Minulle riittää yksi sellainen.
Jaaha, taas analyysia pukkaa. Minä ainakin haluan elää rauhassa yksityisessä kuplassani ja saada ympäriltäni oikeudenmukaista kohtelua. Ei pitäisi olla liikaa pyydetty. Jos se on diivailua, niin olkoon sitten niin. Tämä ei ole elämänvaihe, tämä on elämänasenne.
miks sitä pitää aina machoilla. on jännää tää nykymaailma kun naiset machoilee vaa netissä ja perustelee kaiken. antakaa joskus vain olla. vai onko se elämä tästä kiinni?
Anteeksi jos astuin machoille varpaillesi. Joo, totta joskus täytyy vaan antaa olla. Ei ole elämä mistään kiinni, flown mukaan täällä eletään. Ainakaan viimeinen sana ei ole lainkaan tärkeää. Hyvää jatkoa!
Jokainen nainen on toivottavasti jonkun sydämen valtiatar. Minullekin jos vain jättää sen palsta-valtiatar minänsä ja ryhtyy tavalliseksi kuolevaiseksi valtiattareksi.
Samaa mieltä ollaan :)
Minkähänlaista on tuo huuhaa kirjallisuus?
Onhan mukava olla täällä lasitalossa ja linnunhäkissä
Naiset itseään kunnioittavat, älkää välittäkö
Enpä kuvittele enää mitään..miten päin suuni aukaisen, kirjoitan, silti tulen kait jotenkin väärinymmärretyksi :( syväluotaavat analyysit lienee kumminkin syytä jättää sekä ne tietynlaiseen kirjallisuuteen viittaavat jutut. Mä en ymmärrä miksi hän ei innostu niist zombeist eikä ufoista :(
oman itseni valtiatar, ja samoin oman omaisuuteni haltiatar. Mutta samalla tässä voin kertoa sinulle ap, et tule koskaan mitään saamaan siitä mikä minun on, vaikka kuinka katkeroituisitkin, sillä mikä on minun, ei ole sinun.