terskajuusto

doodie

mitä mieltä olette terskaan ja siihen juureen syntyvästä ns.terskajuustosta? pidättekö vai onko parempi pestä pois ennen suu tai muuta seksiä?

10

5274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • löytyy

      :))))))))

    • edam

      eipä noita juustokokkareita ole kovin kiva syljeskellä kesken suikin ulos suusta ;)

    • kok

      Tunnettu myös nimellä sissijuusto. Itselläni ei sitä ole sen jälkeen esiintynyt kun munani avautui. Eli´tuo on pikkupoikien juttu, joilla esnari on vielä terskan päällä, jolloin sitä massaa sinne kertyy. Aikamiehillä ei munassa oo mitään juustoja!

      • Marianne

        Kyllä muuten on aikamiehilläkin ja aikamoisia juustorykelmiä löytyykin. Se on monet kerrat karvaasti koettu ja todettu.


      • riipe

        nimi tulee siitä kun sodassa se piti sotilaat valppaana.
        siitä tehtiin pallo ja laittoi nenään tai huulen alle kuten nuuskaa


      • yök
        riipe kirjoitti:

        nimi tulee siitä kun sodassa se piti sotilaat valppaana.
        siitä tehtiin pallo ja laittoi nenään tai huulen alle kuten nuuskaa

        vain epäsiisteillä miehillä, ite en koskiskaan moiseen jos ei äijä pesulle viitti mennä


      • ollipolli
        Marianne kirjoitti:

        Kyllä muuten on aikamiehilläkin ja aikamoisia juustorykelmiä löytyykin. Se on monet kerrat karvaasti koettu ja todettu.

        Itellä huomannu (42v), että sitä tulee kun makailee sohvalla ja syö. Sitten kun kuntoilee ja kattoo vähän mitä syö, niin eipä nävy.

        Eli jotenkin se aineenvaihduntaan liittyy. Ei ikään eikä siisteyteen.


      • aikamies

        aiamiehellehän on kyrvässään, jos on aikamies panokone, jatluvasti rakkoja paiseita tai valtava määrä tikkejä hatkuvasta panemisesta, Hah
        räkäpäät
        ja tietysti eteerisiä märkiviä kovafinnejä!!!


    • Anonyymi

      Joo mutta tiätteks mitä on Venuksen suklaa, se on kun panomies nuolee persreän ympäriltä paskaa ennen kuin ryhtyy panohommiin naisen kanssa, niin mulle kertoi ukki joka ennevannhaan kävi panohommissa ennen sotia. Silloin ei ollut alasuihkuja vaan sanomalehdellä tai sammaleella pyyhittiin

    • Anonyymi

      Kumpi on ätysämpää? Sissijuusto vai luostarijuusto? Mielestäni luostarijuusto! Koska se saa siellä munkin hoivissa muhia vuosia tai vuosikymmeniä. Mutta sissijuusto pestään viikon tai kahden välein.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      263
      593
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      466
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    Aihe