Pakolaisnuoret kuulma aiheuttaa ongelmia joka vkl. Nuotioita koululla,ahdistelua,paikkojen hajottelua ym. Pitääkö paikkansa?
Pakolaisnuoret
30
276
Vastaukset
- miehetetsimässäjotain
hiippareita liikkeellä
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208086227340554&set=a.3278500808468.2162398.1445941654&type=3&theater - itsepuollustukseksi
Täytyykin iltasin kulkiessa alkaa pitämään kättä pidempää mukana. Vituttaa maksaa veroja jotta tollasia tänne elätettäväksi päästetään.
- sadisti.hussein
Niinpä. Se on muuten hyvä varautua ihan oikeasti.
- JarmoHoikkalaTät
Te hämeenkyröläiset olette idiootteja ja suvaitsemattomia.
- ota.aino.lääkkeet
Ikaalisten mielenterveyspotilas ei saa unta lääkityksensä
takia joten häiriköintä esiintyy usealla palstalla. - Totuudenpuhuja
ei yleensä saa kiitosta.
- VitunPerseenhedelmät
Mitä ne siinä nuotiossa polttaa??.
Hehän ovat nuoria kundeja. Miestenkeskisessä seksissä he
olisivat kova sana.- ota.aino.lääkkeet
Taas Ikaalisten mielenterveyspotilas haluaa myös huomiota
leppäsen.täti kirjoitti:
Sukupuoliyhteys heihin tekisi hyvää keskivartalolleni.
Tuskinpa tulet sitä koskaan kokemaan!
- Mutta_siitä_on
jo 30 vuotta aikaa.
- veisböökki
No ei niin paljoa aiheuta kuin nää paikalliset mopopojat. Ihan sairasta menoa.
- veroäyri.nousee
Yhteiskuntamme ostaa niille ajokortit ja autot.
- maassamatuntavalla
Olisikko paikallisen kuntosalin ikkunat peitettävä? Aiheuttaa turhaa hämmennystä niille jotka eivät vaaleita suomalaiskaunottaria ole aiemmin nähneet ihoa myötäilevissä asuissaan.
- usotsie
Kuulemma jutut ne parhaita lienee, totuutta ei niistä kyllä löydä.
- jotainrajaa
Ei salin ikkunaa tarvi peittää. Riittää ainoastaan että hottikset pistäisi jumpatessaan jonku lakanan päällensä. Ei kuitenkaan valkoista lakanaa.
- ransu6666
Minun mielestäni niin umehtuneeseen ja perin tylsähköön Hämeenkyröläiseen paskan tärkeeseen ajatusmaailmaan tekee vieras kulttuuri kylpy ihan vain pelkästään hyvää!!Opitte että maailmaa on muuallakin ja erillaisia näkemyksiä .ihmiset on ihmisiä siitä huolimatta vaikka ovat eri värisiä ja edustavat eri kulttuureita katsokaas niissä on runsaasti arvoksta opittavaa
- naisethiljaakunmiespuhuu
Lukuisista kirjoitusvirheistäsi huolimatta ymmärsin viestisi ajatuksen ja olen samaa mieltä kanssasi. Suomalaisilla ja hämeenkyröläisillä on paljon opittavaa vieraista kulttuureista. Etenkin naiset saisivat oppia alistumaan ja kohtelemaan miestä kuin ylempää olentoa.
- halalviihdettä
Hämyvestareilla pitäisi olla halal lihaa tarjolla. Voi niitä riemun kiljahduksia kun lampaalta viilletäisiin kurkku auki ja päästettäisiin juoksemaan yleisön joukkoon. Viihdettä koko perheelle ja uusia ruokakulttuurielämyksiä.
- ahmedahnein
Jonkun pitäis kääntää Hämeenkyrön sivut arabiaksi ja viedä mamuvarastoon luettavaksi. Voisimme nopeasti päästä ongelmasta.
- eipartapahoillekasva
Mitä ongelmia? Tämähän nykymeno tuo rikkautta Suomeen. Uusia kivoja tapoja opimme. Eläinten rääkkäys muunmuassa toisi sisältöä elämäämme.
- Jep_jep_ja
naisten pukeminen jätesäkkeihin on kiva tapa säästää vaatemenoissa. S
amoin se, että naiset eivät saa liikkua ulkona ilman miespuolista saattajaa eivätkä ajaa autoa.
Kuvitelkaa, mitä se merkitsee liikenneturvallisuudelle.
- lippalakkimies
Kukas niille ne mopot ja muut päristimet on hankkinut, taitaa löytyä paikallisista valopäistä nämä ihanne immeiset.
- halalviihdettä
Onneksi on kohta jousu ja saa syödä kunnon possua!
- halalviihdettä
Siis joulu..tip tap tipetipetiptap
- khghkdg
Tällä viikolla telkkarista men is black
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1792039- 1751761
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691608Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise241403Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1031396- 1001057
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1541038Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c731027Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud228856Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,56820