Pulla uunissa?

Sauli ´vaalivilppi` Niinistö ei saa rouvaa tiineeksi vaikka kuinka ährää. Soittais mulle niin sievä neito itkisi onnesta viikon ja pulla alkaisi paisua pimpissä.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sauli on tökerö. Sillä ei seiso muu kuin järki. Soittelee Putinille ja Putin lörpöttelee säälistä tyhjyyksiä tunnin tärkeää näyttelevän Saulin kanssa. Kyl kokareilla menee hyvin... hehe hehehehh

Äänestä

Niinistö on vastuullinen aviomies. Ajattele, jos vaimo saisi lapsen, niin suurimman osan lapsuuttaan jo joutuisi orpona elämään, tai ainakin harmaisen harhaisen vanhuksen kasvattamana. TOsin Niinistön pojat sopisivat iältään isäksi, jos isättä jäisi. Että vastuullinen on 69 v resitentti.

Äänestä

Mutta onhan eräänlainen rikos sekin, että siementä janoava nuoren neidon pillu jätetään tyhjäksi. Putinkin tajuaa asian. Ei kokoomuksella oikeasti mene hyvin. Siitä tullut homojen puolue, jotka halailevat ruotsalaisia ja sitten ruikkivat spermansa miesten persereikiin. Ällöttävä paskainen toiminto ja kansakunnan lisääntymiskyvyn eli tulevaisuuden tuhoava ajatuksellinen virhe. Saulikin näiden huijarihomojen kelkkaan astunut ja siksi ei pysty astumaan naista tiineeksi.

Äänestä
  • Eihän tuo mikään ongelma ole. Meillä Suomessa on vanha yhdessätekemisen perinne. Pidetään talkoot, niin uskoisin asian korjaantuvan.

    Äänestä

Lähetetään Irakiin viesti, että Suomessa Pressan rouva tarttee siementä vakoon ja jakaa nummella römpsää ilmaiseksi mamuille. Niinhän Sipilän vaimo jo teki ja sai satatuhatta irakilaista miestä jättämään vaimonsa ja lapsensa heittelle pelkästään siitä lupauksesta, että pääsevät nussimaan miljoonansa veroparatiiseihin pillottaneen Siplilän akkaa vittuun.

Äänestä

Neidon elon haaskausta jo pulla ei paisu pimpissä.

Äänestä

Sauli saa kohta tumman lapsen

Äänestä

Hej

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


onmeinaamelaa kirjoitti:

Sauli ´vaalivilppi` Niinistö ei saa rouvaa tiineeksi vaikka kuinka ährää. Soittais mulle niin sievä neito itkisi onnesta viikon ja pulla alkaisi paisua pimpissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu