Uimahallissa mies katsoi mua saunassa, ja tuli viereiseen suihkuun pesulle, katsoi mua, runkkasi kalunsa kovaksi ja kun menin wc,hen hän tuli perässä ja halusi suudella mua, se oli kiihottavaa.. sitten hän halusi ottaa suihin ja minäkin jouduin ottaamaan häneltä..Sitten mentiin minuutin välen saunaan,, runkkasin häntä siellä,, kunnes tuli ihmisiä.. Sitten mentiin suojaiseen invasuihkuun jossa suutelimme ja runkkailimme toisemme loppuun asti,, hetero touhua..
Vastaukset 3
- hienohommahermanni
No miten meni ihan niinku omasta mielestä.
- yrjä
Ei siinnä mitään jos homma miellytti.
- jazzzka
toi tuntuu kiihottavalta, oispa ite päässy moiseen tilanteeseen.. mitä sä ite ajattelet? oliko se sun mielestä kivaa vai ei ?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560