lähdetäänkö lenkille

Änyyteenyt?
5109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulle sopii
Sade on vain vettä!

Äänestä

Joo nyt täytyy mennä, mukavaa päivää!

Äänestä

Meren rannalle sinut vien ja halaan.

Äänestä
  • Voi kunpa tuo olisi totta vielä joskus

    Äänestä

Täytyy jossakin välissä mennä. Sateella ja tuulella on ihanaa kävellä meren rannalla. Kun tuuli oikein raivoaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sataasataaropisee kirjoitti:

Änyyteenyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu