Huomenta ihana

Et kai ole lähdössä pois??
8164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jos tuo on mulle, oon menossa kampaajalle kymmeneksi. Yksinäisyys väistyy kun teidän kanssa porisee.Luovutin, otan blondiraidat, kyllästyin tumman vaaleisiin hiuksiin

Äänestä
  • Red....

    Äänestä

En aio lähteä pois.

Äänestä

En minäkään
Tuo sisältöä elämään
Täällä hauskaa
Täällä asioita maan ja taivaan väliltä

Äänestä

Todennäköisesti lähden. Ei vaan nappaa enää.

Äänestä

En lähde Rakas kulumallakaan <3

Äänestä

Minnes mää nyt lähtisin? samoil nurkil aion pyöriä. Ei täs enää viiti mihkää lähteä. Se aika oli ja meni..

Äänestä

En minä ole, vaikka välillä mietin vaihtoehtoja. (n-m)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietiskelen kirjoitti:

Et kai ole lähdössä pois??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu