Kuka keksii siihen lääkkeen? Onko mitään selitystä? Keksikää joku selitys mitä voin tehdä kun vittu kutisee!!!!
Tyydytänkö vai mitä h#####a tien sille kutinalle?
Oletteko sitä mieltä että pane kätees? Okei kai on taas sitä vaille koko se reikä taas.
Voi s###tana!
Ihanan kostee ja käsi ihanan viilee. Jtkan kun olen tehnyt osuuteni.
Vittua kkutisee ihan kamalasti voi vitvit.
Sehän on ihan himossaan. Ei panee käteen. Onko muita panemassa käteen?
Ei mikään huono idea. Aivan siis ihan kamalaa. Tää mun täytyy tehdä ennen nukkumaan menoa. Sitten käsien pesu, naaman pesua, täällä mä vedän käteen.
Tuntuu muuuten ihanalle tää käsipano. Ihanaa panettaa viotteko kutella? ihanaa panna kädellä. PIllu käy kuumana. Teki hiton hyvää. Nyt mä lopttelen hyvät yöt kaikkille teille muillekkin. Missä ikinä olettekin. Käsipano on paras pano. Tietää mitä ite tekee.
Vittu kun kutittaa!!
11
1114
Vastaukset
luulet vaan, paljon muutakin on kuin pelkät omat sormet! ;)
Olet miehen isoa kalua vailla....
- Tandebord
Ehkä olenkin kun jälleen kutisee. Pillua kutittaa. Viimeksi oli sama juttu. Tuli kyllä orkku käsipanollakin. Eihän se miehen veroista ollut mutta sain kyllä pantua käteen. Hankala olla taas. Aikonen olet oikeessa en ole antanut miehelleni pitkään aikaan. Jonakin päivänä on kai jo pakko panna ihan spermat sisään tyyliä.
En tule kylläkään tiineeksi koska olen yli 45 vuotias nainen. Käsipano vielä jonkun aikaa menee mutta kohta on pakko antaa ukolleni vittua jota kutittaa. - Tandebord
Olenko miehen isoa kalua vailla...? Mistäs sinä sen tiedät kysyn sinulta suraan?
Himot taas lakaa kasvaa. Kutisee taas niin että ei saa oltua. se jka perjantainen kisa.
Oletko varma, ettei pimpassasi ole mitään lääkärin hoitoa vaativaa tulehdusta? Ikävä vaiva varmasti, jos siihen ei saa helpotusta. Sympatiani ovat sinun puolellasi! Koita kestää.
- seonjämti
Vieläkö on myynnissä "Täystuho" pölytettä ??!! Sitäkun tussautat pari kertaa vitullesi,niin kutinat (elukat) lähtee takuulla :)
- Tandebord
Täytuho pölytettä. Ei mulla satiasia ole. Eikä ole elukoitakaan.
Se vain ärtyi. Olen kenties ollut liian kauan samoissa vaatteissa?
Hiiva. Leivo hapanlimppua.
- Tandebord
Vai leivotaan vehnäsisiä. Kaskun ei kikelsonin päätä vitulle.
Sun kannattaa olla sisällä hameessa ilman pöksyjä!! ilmakylpy tekee pimpalle hyvää. Ukkosikin innostuu, kun näkee ettei sulla oo hameen alla mitään!!
- Mustang51
Kun tulee liian kuuma niin voimpi noin tehjäkkiin. Mutta kun ei se niin vain onnistu. Niin riisua räpsäyttää. Näin tein tänään. Riisua räpsäytin. Päällä ei ollut kuin sukat. Puin kuitenkin nopeasti kun oli kiirus töihin.
Vittua kuitenkin kitisee silloin tällöin. Hän hilaa silloin tällöin kädellä. Se saa kovimma kitinan pysähtymään.
VVoimakaamillaan. Kun himo on tulee pieni nokare kakkia alushousuille.
Silloin joutuu riisua räpsäyttämään alasti. On siinä alasti miehen silmien edessä juu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291313
- 99833
- 75640
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m149408Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368