Uusia kanavia on tullut mutta aiheotsikot samat kuin olivat 5-vuotta sitten.
Ilmeiseti henkilö joka osasi tehdä web-sivuja ei ole enää suomi24 palveluksessa.
Ainoa mitä osaavat tehdä on "keskustele Nelosen ja Jim ohjelmista".
Lähes kaikilla aihealueilla mikään ei ole tätäpäivää.
Kehutaan suurilla suomi24 sivuston uudistuksilla, mutta mitään ei itseasiassa koskaan tapahdu, muuta kuin ulkoasuinen muutos. Sisältö pahasti vanhanaikainen.
TV-kanavat: LOL
Canal
Kanavapaketit
MTV3
Nelonen
Sub
TV7
Visat
Yle
Olis kysyntää uudelle ja nykyaikaiselle "suomi24" sivustolle jossa aihealueet olisiva nykypäivässä, ei menneisyydessä. Muutenkin koko keskustelu on jotain muuta kuin järkevien ihmisten ajatusten vaihtoa. Enemmän vittuilua kuin asiaa.
Aiheotsikot vanhanaikaiset!
lopunalkuuun
2
108
Vastaukset
- jooopss_jo_10_vuotta
.
Taitaa olla jo yli kymmenen vuotta siitä kun YLE Extra lopetettiin vaikka oli puhe lopettaa radio Extrem
"Keskustele Yle1:n, TV2:n, Yle Teeman, FST:n ja Yle Extran ohjelmistosta"
http://keskustelu.suomi24.fi/viihde-ja-kulttuuri/tv-ja-radio/tv-kanavat/yle
. - qwlekj
AVA,FOX Ylen ja Mtv3 lisäksi riittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746304MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415368Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604245NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734112Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653870Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691157- 50949
- 272883
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29807Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62801