Et kai sä vaan ole

Kommunisti? Sori nyt vaan mutta en tule oikein toimeen kommunistien kanssa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihan punainen, tän punaisemmaksi ei voi tulla :D :D Ai et tule toimeen vai....taidat itse olla piilosellainen...

Äänestä

Olen Svea-mamman salainen agentti.

Äänestä

En ole asunut kommuunissa. Enkä kyllä ole nistikään.

Äänestä

Melko tasapuolisesti kaikkea muuta, paitsi kokoomuslainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hgfkhjmnbn kirjoitti:

Kommunisti? Sori nyt vaan mutta en tule oikein toimeen kommunistien kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu