Mun tulevan miehen pitää olla kärsivällinen

en ole valmis samantein sekstailemaan.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voin kyllä odottaa...

Äänestä

Arvostan naista joka vähän odotuttaa. Sopii minulle paremmin, koska olen vakavalla mielellä aina liikenteessä. Tietenkään pihtari ei saisi olla sitten kun hommat aloitetaan.

Äänestä

harvoin on valmiita sextaamaan

Äänestä
  • Ei tarvitse olla aseksuaali. Jotkut vain haluavat tutustua toiseen ennen seksin harrastamista. Nykyäänhän kun kavereita seuraa niin tyylinä on hypätä ekana iltana sänkyyn, mutta ei se tarkoita, että kaikki olisivat samanlaisia. Kyllä monet pärjää ilmankin seksiä, vaikka eivät ole aseksuaaleja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanottakoontaastämä kirjoitti:

en ole valmis samantein sekstailemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu