yle myyntiin.

joutavaa saivartelua jotain kohtaan. eikö verorahalle saada vastinetta?.koko kansa maksaa yleveron. ylen toimittajat on kuin joitain häntäheikkejä.JOURNALISMISTA ei tietoakaan. AIVOPESU. vasemmistotoimittajien puolesta.MIKÄ DEMOKRAATINEN YHTEISKUNTA tämä on?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä itke ruma lapsi, ota vaikka rusina. Kyllä se siitä kun saamme persu vapaan yhteiskunnan kyllä sitten taas kelpaa. Kohta persulit ryömivät samoihin koloihin mistä tulivatkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomessa kirjoitti:

joutavaa saivartelua jotain kohtaan. eikö verorahalle saada vastinetta?.koko kansa maksaa yleveron. ylen toimittajat on kuin joitain häntäheikkejä.JOURNALISMISTA ei tietoakaan. AIVOPESU. vasemmistotoimittajien puolesta.MIKÄ DEMOKRAATINEN YHTEISKUNTA tämä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu