Mehän ollaan kuin 007 -pari

Toisella Daniel Craigin näköä kun se on ajanu lettinsä ja ihanat hörökorvat pääsee oikeuksiinsa. Toinen söpö blondi jolla skidisti pienemmät rinnat kuin Léa Seydouxilla, mut muuten melko naisellinen.
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat
  • Eli ei oikein minkään näköinen :D

    Äänestä

  • ihantavallinenoli kirjoitti:

    Eli ei oikein minkään näköinen :D

    Et siis oo? :`(

    Äänestä

Mähän löysin just sut, ei tartte enää etsiä :)

Äänestä
  • meeppäs kattomaan se bondi niin asiat selviää

    Äänestä

  • ou.jeah kirjoitti:

    meeppäs kattomaan se bondi niin asiat selviää

    Katsoin kyl Casino Royalen, mutta en ole nähnyt uusinta.

    Äänestä

  • "While both are in a hospital to recover from torture, Bond and Vesper fall deeply in love, and Bond plans to resign from the service in order to be with her. As in the novel, Bond and Vesper go on vacation to Venice, hoping to start a new life. Unknown to Bond, however, Vesper embezzles the money and delivers it to a group of Quantum henchmen. When Bond realizes what has happened and goes after Vesper, the thugs take her hostage and lock her in an elevator while they do battle with him. After several explosions, the flooded building sinks, but Vesper resigns herself to death and locks herself in, even as Bond frantically tries to open the elevator. In a final gesture, she kisses Bond's hands to clear him of guilt. Bond finally extricates her and tries to revive her using CPR, to no avail.

    As in the novel, Bond copes with his lover's death by renouncing her, saying, "The job's done and the bitch is dead." M chastises him, assuming that Vesper had cut a deal with her blackmailers to spare him in return for the money. When Bond opens Vesper's mobile phone afterwards, he finds that she has left Mr. White's phone number, enabling Bond to track down and confront him at the movie's end."

    Äänestä

ei ihan koska posket ja naama turvonnu kuin tukkijoesta narrattu

Äänestä

Ehkä tulenkin. Mutta taitaa mennä ensi vuoden puolelle.

Äänestä

Minä taas oon enempi ton Monica Belluccin näkönen.. eikä niin suuri ikäerokaan Bondiin..

Äänestä

Kröhöm...eiköhän herra Craigin olisi nyt parasta vain keskittyä rosvojahtiin? Näyttävät nuo rinta-arvioinnit menevän sen verran pieleen.

P.S. Miten niin "melko" naisellinen?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuutko.etsimään kirjoitti:

Toisella Daniel Craigin näköä kun se on ajanu lettinsä ja ihanat hörökorvat pääsee oikeuksiinsa. Toinen söpö blondi jolla skidisti pienemmät rinnat kuin Léa Seydouxilla, mut muuten melko naisellinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu