Naama kiristettynä korvien taa, jotta lärvi pysyis auki..
http://media-cache-ec0.pinimg.com/1200x/c1/b1/ac/c1b1acbc293eedcdac4ba9e25b4f7a1b.jpg
mahtaako ottaa pikkuvaimo-haloskansa mukaan poseeramaan rinnalleen taaskin..?
http://media-cache-ec0.pinimg.com/1200x/c1/b1/ac/c1b1acbc293eedcdac4ba9e25b4f7a1b.jpg
mahtaako ottaa pikkuvaimo-haloskansa mukaan poseeramaan rinnalleen taaskin..?
Vastaukset 31
Vanhimmat
Linnaa tulee...niin kunnolla, että jos joskus sattuisi kiven sisältä ulos pääsemään, naama ei enää edes rusketukaan
https://flickr.com/photos/87606892@N00/sets/72157674238749432
hölö on tulossa syömään ja juomaan ilmaista!
Jotenkin ironista että yhä useampi jättää tänä vuona moiset possujuhlat väliin ja pyyhkii Niinistön kirjeellä perskettä
Niinistö saa etsiä uusia kavereita ryyppyjuhliinsa niitä saattaisi löytyä vaikka ryypätkääpä kavereista Kauppatorilta
http://www.niinisto-sauli.blogspot.fi
Ajais edes parransängen pois kosteitten iltojen jälkeen
Halonen on kiristellyt naamaansa, ja nyt on kaksi partaa ajeltavana. Kiva tulla kotiin hoppelipippaloista kahden parransängen kanssa.
Jos olisin DDR-myyrä en ilkeis näyttää enää naamaani, mutta eihän punikki osaa hävetä, teki mielestään kansan parhaaksi kun halusi suomen liittyvän venäjä-Onnelaan.
halosämmä ei malta kyllä mitään juhlaa väliin jättää, niin vähän on
on ressukalla menoja, tuonnekkin, linnanjuhliin ei kutsuttais ellei olis
pakko protokollan mukaan haalia kaikki haudan partaalla olevat rikolliset
punikki myyräkantturat syömään ja juomaan kansan laskuun.
Voi kun presidentin kanslia olisi lähettänyt kutsun väärään osoitteeseen, kun pakko on kutsua.
Sitä juuri tekee Niinistö haalii juhliinsa talousrikollisten kerman köyhdyttää kansaa porvariensa kanssa ja ajaa kansan tuhoon
http://www.kasvatus-ja-aika.fi/kpimages/140929060002.jpg
Eihän haloskan ole pakko mennä niihin kemuihin vaikka onkin ökyrikas talousrikollinen, voi mennä piilottamaan ulkomaille taas rahojaan sillä aikaa kun sotaveteraanit juhlii.
haloska vie anna-vaimonsa ja pari partalasta kuokkimaan..
partalapsille parasta kotouttamista linnanjuhlat.
Pitää vaan varata niille Halal-ihmislihaa, mihin ovat afrikoissa tottuneet.
Meneekö haloskan kuliisi-peniskin taas linnaan tissejä kyttäämään?
kuinka se ilkeää näyttäytyä kun ei päässyt edes eduskuntaan?
Se syötti vanhan makuisia karkkeja torilla munnoille ja mummut eivät äänestäneet kun eivät luota haloskaan ei penikseen.
Halonen kaivoi jo parhaan juhla-asun esille ja ei kun menoksi Linnan herkkupöytään syömään!
http://media-cache-ak0.pinimg.com/1200x/12/b5/74/12b57417c8cd4b858264c56aa8d02a3b.jpg
Lattiarätiltä näyttää Haloslepakon juhlakolttu
Onkohan teillä kirjoittajilla varaa sanoa kenenkään ulkonäöstä tai teoista yhtään mitään?
Tehän olette niitä peräkammareissa loisivia aikamiespoikia ja ikänaisia, jotka ovat epävarmoja sukupuolestaan ja seksuaalisuudestaan.
No voi-voi sentään Haloskaa, eläinseksin kannattajaa....että keskustelijat olisivat ihan "epävarmoja sukupuolestaan"
-
Sinäkin juuri tunnustat, että olet epävarma sukupuolestasi ja seksuaalisesta suuntautumisestasi.
Onnea vain valitsemallasi tiellä!
Eläinseksisti ja pedofiilian kannattaja istuu nyt postiluukkunsa alla odottamassa milloin kutsu tipahtaa, pitäähän noidenkin pervoryhmien kannattaja olla edustettuna Linnassa
jokotipahtaa ei pääse edes Niinistön kutsumana itsenäisyyspäivän juhliin presidentinlinnaan.
jokotipahtaa katselee kotona sukupuolielimiään, ja miettii että kumpaakohan sukupuolta hän on.
halosämmä pillastui taas, entinen juhlamekko ei mahdukaan läskimahan ympäri, saumat rivee..rutina vaan kuuluu, vai tuleeko ääni anaalista kaasua..??
Mitä nyt neuvoksi uutta isompaa ei raaskisi millään ostaa, jospa saumoissa olis varaa isontaa, ja voisi pistää kahdet kureliivit päällekkäin.
Tai pistää se reiluksi venynyt villatakki mikä toissavuonna oli..
toivottavasti haloska työntyy pitkän nokkansa kanssa ajoissa, että saadaan hupia. omatekoinen vaimoke taas mukana?
Puhuuko haloska tänä vuonna eläinseksin puolesta vai pelkästään kissoista? vai kertooko seksityöstään maailmalla..
Linnanjuhlat peruttu halosen kutsuvieraiden terroritekouhkam vuoksi,
nytko meni mummun naamankiristys hukkaan:)))
Tässä haloska harjottelee jo kovasti saapumista Linnanjuhliin...syömään;)))))
http://media-cache-ec0.pinimg.com/1200x/a7/b2/a2/a7b2a23eeb71379aba8c994fc5c7317b.jpg
Pieni kinttara villatakki lienee jo otettu esille..
http://media-cache-ak0.pinimg.com/1200x/a4/9b/90/a49b902348af37e7cb983a6e5511e752.jpg
Suree, onko ruokaa ja viinaa tarpeeksi hänelle ja pikkuvaimolle!
Vanha kurttuinen mekko, koomisen näköinen nilkkapituus ämmällä,
seisoo yhteiskuvassa kuin mennikäinen kaunottaren vieressä!!
Halonen ja kaverinsa rekisteröivät Sexpo Ry:n 1969, ja vuonna 1971 eläimiin sekaantumisen rangaistavuus poistettiin halosen toimesta.
1700-luvulla eläinseksistä sai kuolemanrangaistuksen. Ehkäpä haluttiin päästä iljetyksistä lopullisesti eroon? Vankeusrangaistus oli ollut käytössä 1800-luvulta vuoteen 1971.
Viime aikoina on keskusteltu siitä, pitäisikö eläinseksi tehdä rangaistavaksi erillisellä lailla vai odotetaanko eläinsuojelulain valmistumista. TV:ssäkin on haastateltu eläinseksin puolustajaa muutama kuukausi sitten. Puolustajat pitävät eläinseksiä vain yhtenä hyväksyttävänä seksuaalisen suuntautumisen muotona.
Nimimerkki "haloskaedustaaeläinseksi" haluaa edelleen epätoivoisesti päästä "nauttimaan" koiransa kanssa.
Niinhän se menee, että siitä puhe mistä puute, eli kun "haloskaedustaaeläinseksi" ei saakaan koiraltaan, niin hänen pitää sitä täällä itkeä.
P.S. Jos "haloskaedustaaeläinseksi" menet navettaan, niin älä ainakaan jää lehmiensä alle.
Setalla yhteinen koira käytössä niille joilla ei ole omaa koiraa!
http://ninafrom.puheenvuoro.uusisuomi.fi/198679-elainseksiko-hyvaksyttavaa
Sinähän sen tiedät nimimerkki "käytännöllistä", kun olet ainoa, joka sitä koiraa käyttää.
Tuoko haloska äpärävaimonsa Linnanjuhliin,
uuno näyttää niin väsyneeltä rotalta ???