MS valehteli taas! Rajoitukseton ei ole
6
105
Vastaukset
- PetetytLupaukset
"Vastaisuudessa myös 15 gigatavun ilmaistilan kokoa saksitaan viiteen gigatavuun kaikilla käyttäjillä, nykyisillä ja uusilla. "
No voihan per****! Mulla on muutama tili jossa 25gigaa minkä microsoft aikoinaan lupasi. JOutuu ladata ne omalle koneelle ja ladata google-tilille. Niihin voi ainakin luottaa. - oppiatuli
Opetus - Microsoftiin ei ikinä pidä luottaa.
- ikävän_kivuliasta
Jos joku puukottaa selkään, niin se on microsoft.
- miten-on-asia
Voiko tämän onedrive-tilin lopettaa kokonaan? Etten vahingossakaan jatkossa erehtyisi käyttämään näin epävarmaa palvelua.
Täyttä hölynpölyä tuollaiset "rajoituksettomat" palvelut. Kiintolevyjä ei kumminkaan pystytä valmistamaan loputtomiin, vaikka niin jostain syystä haluttaisiinkin tehdä jonkun halvan palvelun käyttäjän oikkujen vuoksi.
- Miten-sen_nyt-ottaa
Onko se maalaisjärjen käyttö niin vaikeaa ettei nykyisin enää tiedosteta ettei ilmaisia aterioita ole. Nenästä vedettäviä on enemmän kuin itikoita lapissa ja jokainen voi syyttää vain itseään, turhaa on hakea syyllistä sen etempää kuin omasta peilistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200