MS valehteli taas! Rajoitukseton ei ole
Suurikusetus
6153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
"Vastaisuudessa myös 15 gigatavun ilmaistilan kokoa saksitaan viiteen gigatavuun kaikilla käyttäjillä, nykyisillä ja uusilla. "
No voihan per****! Mulla on muutama tili jossa 25gigaa minkä microsoft aikoinaan lupasi. JOutuu ladata ne omalle koneelle ja ladata google-tilille. Niihin voi ainakin luottaa.
Opetus - Microsoftiin ei ikinä pidä luottaa.
Jos joku puukottaa selkään, niin se on microsoft.
Voiko tämän onedrive-tilin lopettaa kokonaan? Etten vahingossakaan jatkossa erehtyisi käyttämään näin epävarmaa palvelua.
Täyttä hölynpölyä tuollaiset "rajoituksettomat" palvelut. Kiintolevyjä ei kumminkaan pystytä valmistamaan loputtomiin, vaikka niin jostain syystä haluttaisiinkin tehdä jonkun halvan palvelun käyttäjän oikkujen vuoksi.
Onko se maalaisjärjen käyttö niin vaikeaa ettei nykyisin enää tiedosteta ettei ilmaisia aterioita ole. Nenästä vedettäviä on enemmän kuin itikoita lapissa ja jokainen voi syyttää vain itseään, turhaa on hakea syyllistä sen etempää kuin omasta peilistä.