ei tunnistettavissa

Terve, oon ollut ihan rikki kun et ymmärtänyt kuinka paljon se vie multa ettet halunnut rakastaa mua.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikö tunteenne kohdanneet?

Äänestä

Mulla on huono omatunto menneille rakkauksille, olin liian ujo,huono itsetunto, mutta äitiys on korjannut mua, jos vain vois vähän selittää mennyttä.n

Äänestä

no ei kyllä ihan, ollaan taas ystäviä. En uskalla kirjottaa hänelle.

Äänestä

Halusin rakastaa irl. En halua pelkästään mitään palstarakkautta. Jos jotain haluaa, selvittää tunnisteellisesti täällä tai sitten irl. Muuten vaietkoon marina. Rakkaus on kahdensuuntainen, molempien on annettava saadakseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bencockssocold kirjoitti:

Terve, oon ollut ihan rikki kun et ymmärtänyt kuinka paljon se vie multa ettet halunnut rakastaa mua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu