hiljainen tyttö

ollaanks me taas ystäviä?
851
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei se kajaanin nainen jonka luulet kaikkial olevan ole tääl. Trollaa vaan. Luulet mun kaipailijoita sen kaipailijoiks. Oulu omii liikaa toiselle kaunottarelle kuuluvaa. Eiks tehä trolli niin sä jätät tän kisan tähän. Kajaani tai oulu ei kultapokaalii saa tääl palstal vaikka harhoines niin luulet

Äänestä

en iha usko, että katotaan. riippuu sinusta

Äänestä

:D jee huomenna töitä

Äänestä

Ollaanko me sit joskus oltu ystäviä?

Äänestä

no kavereita ainaki :/ toivon et oltais

Äänestä

Kenties.

Äänestä

jossain väliss

Äänestä

niimpä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entiiätotuutta kirjoitti:

ollaanks me taas ystäviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu