Minä en koskaan

löydä omaa rakastani eikä hän minua kun olen tämmöinen. Minun täytyisi osata puhua, mutta sitä ei niin vaan opita kun pelottaa ja on niin vähän asiaa. Hyvää yötä.
163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kannata miettiä sitä mitä toinen haluaisi kuulla vaan sitä mitä haluaisi kertoa ja kysyä se mitä haluaa tietää. Siihen ei kannata keskittyä että mitä toinen ajattelee mistäkin vaan luottaa itseensä ja siihen toiseen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anteeksirakasn kirjoitti:

löydä omaa rakastani eikä hän minua kun olen tämmöinen. Minun täytyisi osata puhua, mutta sitä ei niin vaan opita kun pelottaa ja on niin vähän asiaa. Hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu