mies lähetän hyviä ajatuksia kaikin tavoin kaikista jutuista ;). Ne ei ole mistään tai keltään pois, ne on sulle vaan. Koska haluan sen niin. Että aina välillä voin vapaasti ajatella mitä haluan. No, jos jotain sanoisit, viivana olisin vierelläsi. Näin se vaan menee <3
Sulle illalla
kukamuukaan
32208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Tuskin mulle, mutta mitä haluaisit hänen sanovan?
Hänelle olen irl sanonut paljonkin.
No minulle nyt saa hän sanoa mitä haluaa, ajatus vapaa. Olen luvannut kuunnella ja lupaan kuunnella. Vaikka sitten hiljaisuutta, jos se niin on.
Millä taikasanalla lähtisit hänen luokseen?
Kirjoita mun nimi tähän niin katotaan mitä tapahtuu :) vaikka tuskin osuu.
no jos annat ekan tai vikan kirjaimen vihjeeks..!? jookos..
Sen verran harvinainen nimi hänellä etten viiti laittaa ;)
Birgitta?
Ei. Muuta en kommentoi
pyysin vihjettä aloittajalta....
no ehkä ei viisain idea, se nimi. Laita puhelinnumeroni kaks vikaa numeroa ja kerro mitä mun pitää sitten tehdä ;D
6 5 siinähän ne...no laita sä mun kaks viimeistä numeroa...
Sen verran kommentoin kuitenkin että irl yhteys on. Sitä toivoisin hänen käyttävän.
ne on 68
Sorry, sotkeudun täältä sivusta keskusteluunne. Hän tuskin kaipaa minua, vaikkakin nuo pari vinkkiä ylempänä enemmän kuin liippaa läheltä. Kaipaisin kuitenkin viestiä itseäni nuoremmalta, jonka kännynro päättyy nroihin 6 1.
niitä juuri hain.....
Tarvitaanko lisää "taikasanoja"? Älä, kiltti, enää vetäydy kuoreesi. Me emme tästä nuorene, mutta en halua painostaakaan, jos yhä emmit.
Hyvät ajatukset on tarpeen tässä kovassa maailmassa.
eipäs kestä. Minun puolelta se on yya-sopimus hamaan loppuun asti, siis elon loppuun :).
Näin sen pitäisi olla,kauniisti ajattelet ,voi kun sinunlaisia oisimme kaikki.virtuaalinen halaus kuitenkin minulta sinulle
no, mietin näitä aina vapaa-ajalla ja pääsen asioissa eteenpäin. Joskus eteenpäin tarkoitaa jotain muuta kuin että jättää toisen tai asiat taakseen. Voi sen ajatella niinkin, että toinen kulkee ajatuksissa mukana, ei siis mitenkään pakkomielteisesti vaan koska se vaan on niin. Eri tahoilla, ajatuksissamme, kenties.
oot kuin minä,voi jos joskus osuttais vastakkain,vois ajatustenvaihtoa olla:)
On helppo olla samaamieltä noista viisaista lauseista. Voi olla että siellä asustaa lämmin sydän nätin oloisessa paketissa.
Niin hän se on että me kaikki ei olla samanlaisia. Mutta erilaisuus on myös sallittava. Se olisi paljon kun osaisi sanan säilää oikein käyttää. Halit sinnekkin päin.
Rakas
ole hyvä. En voinut tunteitani kieltää en lopettaa. Pitää opetella elämään näin. Enkä toiselle teoillani harmia halua, mutta en osannut ajatuksiakaan lukea. Kuljen ajatuksissani rinnan.
Oliko tämä Taimilta Ahvolle, vai joku toinen kaipaaja täällä?
Kuulostaa vaan tutulta nää, lukenu senverran kauan täällä.
joo ei tarvii kieltääkään ja hyvä näin.
Toivon että se on hyvä näin. Olen joskus totinen, joskus tuimistunut, iloinen, onnellinen, hassu, surullinenkin. En tiedä kaipaatko sillä lailla, kuin minä. Mutta tänne sen kaipuuni laitan, olkoon sitten se linkki näin. Ja elelen minä elämää muuallakin :)
Siehän elät ihan normaalia elämää. Siihen kuuluu et.mainitsemasi . Jokaisella meillä on huonot ja hyvät päivät ja niin seolla pitääkin. Muuten ei osaa arvostaa normi eloa.
tuolla ylempänä annoin ne numerot,ootan vastausta...!
Tää on hyvä ketju. Mäkin lähetän hyviä ajatuksia hänelle <3 on poistutettava
Pyysit kirjoittamaan kaksi numeroa. Laitan tähän malliksi numerot 1 ja 2. Jos ovat oikeat, niin lähetätkö merkiksi vaikkapa yhden mailin?