Eksä oli mun luona yötä

Käytiin kaupoissa niin meit luultiin aviopariksi :) Kaverina ihan mahtava tuo eksä ja kyllä mä sitä rakastankin, mut en silleen et mentäs taas yhteen. Äskoski se on joka saa kostunaan.
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Villeehä sie oot täällä kuolannuki

Äänestä

Miks sie et Kähösestä tai tuhkasesta tykkää?

Äänestä

Tykkääks sie tuosta vierusta? Tai Ristosta?

Äänestä

Se on hyvä että osaa erota nätisti tai ainakin tarpeeksi nätisti että voi olla kaveri. Arvostan. Ja tottakai sitä ystävänä rakastaa, mutta ei sillä tavalla "mies ja nainen" rakkautta.

Äänestä
  • Joo. Meillä ei oo mitään kaunoja, ollaan vaan paremmat ystävinä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lfsdgn kirjoitti:

Käytiin kaupoissa niin meit luultiin aviopariksi :) Kaverina ihan mahtava tuo eksä ja kyllä mä sitä rakastankin, mut en silleen et mentäs taas yhteen. Äskoski se on joka saa kostunaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu