Kun tulee se vaihe, että alkaa pyörittää omaa puppetshowta palstalla? Alkaa luoda hahmoja ja tarinoita niille. etc
Kauankohan pitää palstailla
CantWait
980
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ja kokeile, niin tiedät.
Empä tuota usko, että perus masislääkkeen jättäminen johtais semmoseen, mutta kiitoksia vinkistä. Ilmeisesti sulla on toiminut. Sulla taitaa ollakin jotain vahvempia nappeja? Neuroleptejä vissiinki? Otan osaa, kutistavat aivoja pitkäaikaiskäytössä :( Mullaki meni niitä ennen, mutta sain jättää ne kokonaan pois, koska ei ole syytä syyä sellasia, ei oo skitsofreniaa eikä psykkoosia.
lääkkeitä, enkä ole käyttänyt, kuin pari kertaa lyhyen antibioottikuurin verran. Sen sijaan sinun teksteistäsi kyllä sen lääkkeiden käytön huomaa, vaikket sitä kertoisikaan :(
"Teksteistäsi" tunnetko minut? Suosittelisin kokeilemaan jotain neuroleptiä, voisi tehdä nimittäin hyvää. :)
Höh.Aloitte sitten kettuileen toisillenne.Elekää turhaan kinatko.Ohan täälä palstalla kaikille tillaa:).Ja lääkkeistä sen verran ettei meistä kukaan voi sille mitään jos joutuu lääkitykselle eri syistä.Viettäkää kuitenki mukava ilta palstalla tai ilman.
Eikö tuota jo tapahdu kaikenaikaa tässä mielikuvien maailmassa?Jokainen vain omii itselleen oman roolinsa ja vuorosanansa.Eikä tarvi ees lääkityksestään luopua.Kaikki käy..:)
Olen satunnaisesti pyörinyt palstalla noin kolme vuotta. Ikävöinyt kahta ihmistä, mutta useimmiten lueskellut ja muuten vain antanut hyviä neuvoja. :) Nyt alkaa tuollainen toiminta hieman kiinnostamaan.
Olen kai sekoamassa kun haaveilen ihmisistä, joista olen luopunut. On minulla irl yhteydetkin, mutta en viitsi usein häiritä, ja onhan täällä mielenkiintoista sekoilua anonyymistikin. Eli tuo aika.
Sir, Kysyiite juuri yhden tämän illan tärkeimmistä kysymyksistä.
http://youtu.be/HkDshJNIdSM
Hahaaa