ostin possun kyljyksiä oli kallista

pannus ne iski sähköö oikeen suhisten on tainna saada törsiltä raskaasti sähkökeppii sikalas että teurastamos,syöreskin vielä sain sähkötällei kyljyksistä,olis korkee aika lopettaa tuet maajusseilta kun vain rääkkäävät sähkökepeil sikojaan,ja sitten potkitaan,tämmöset törsät heti hoitoon nuivaan,
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

"Masennuksen lisäksi sähköhoitoa käytetään joskus katatonisen skitsofrenian hoidossa ja kaksisuuntaisen mielialahäiriön maanisen vaiheen hoidossa."

Ei kun se sinun sähkökokemus oli peräisin sinun hoidoistasi.

Äänestä
  • KUU.UKRELI O JOPPEAHAN SÄHRÖÖSTRÄNEEHET,,,:))))))))))

    Äänestä

JOPELLA NE KYLJYKSET MENEE POSKEPARANTAMISEE JA SÄHKÖ TULEE KIVUSTA

Äänestä

kumma juttu muutkin sai sähäreitä on se heti pois tuet maajusseilta täällä ei uskalla ostaa enää suomalaista sikaa,kokeile sähkökeppii omaas keppiis jos sitten tajuaisit että olet täys hullu törsä nuiva,törsäl on kolmi suuntanen mieliala häiriö joka paranee tukien poistolla.

Äänestä
  • MUTTA ONHAN SINUN HIENOA MATKUSTAA SINNE KAUPPAASI RAITSIKALLA
    OSTAMAAN PULGARIALAISTA VENÄJÄLLE LENNÄTETTYÄ SAKSANKAUTTA ITALIAAN KULJETETTUA
    "TANSKALAISTA POSSUA"...AI ETTÄ ON HYVÄÄ
    MUTT MOKA MOKA MOKA NE OLI VÄHINGOSSA PAKANNU NIITÄ 25 000 PÄIVITTÄIN KUOLLUTTA SIKAA PAKETTIIN ULKOMAAN VIENTIÄ VARTEN MÄÄRÄN PÄÄKSI OLI LAITETTU JOKU SUOMI NIMINEN MAA
    KUORMAKIRJASSA MERKINTÄ "ELÄINTEN REHUKSI" MUTTA PAPERI OLI JÄÄNYT VAHINGOSSA LAIVAN HYTTIIN
    EI SIIS IHME KUN TUHNU HALUAA HALPAA JA HALPA TULEE ULKOO
    NI ON VÄHÄ OUTO MAKU VARMAA "SÄHKÖÖ SAANU POSSU KU ON NII SÄHKÖNE MAKU"
    OLI SE HARMI KUN ET SAANU OIKEAA ""TANSKALAISTA SIKAA""
    MADE IN MUUMAA
    TAPA PÖSILÖ EI O VIÄKÄ OPPINU ET HALVALLA EI VOI SAADA HYVÄÄ
    SEHÄN ON LIIKEMAILMAN TUNNETUIMPIA ASIOITA
    ALA SÄÄKI YRITTÄJÄKS NI OPIT PALJO UUTTA

    Äänestä

:)))))))) JOPPE OSTRAANUHUN SUOMALAASTRA, NOIRN SE TAKRIHIN O KÄÄNTRYNYYHYN,,,:)))))))))

Äänestä

tanskan kinkut vyöryy taas ens kuus suomeen olen siitä hyvin iloinen että saamme tanskan hyvää ja halpaa kinkkuu,olen hyvin iloinen,

Äänestä
  • NOOR, HALPRAAHAN 300 MILJOONAARAHAN EU TUKEE SUOMESTRA JOKA VUOSIHIN,,:)))))))))

    Äänestä

ihme kun ei olla soras naapurin kans,kun törsät on myynnä sinne mätää sika kinkkuu,mut siin keikkuu ettei käy köpelösti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuivajussi kirjoitti:

pannus ne iski sähköö oikeen suhisten on tainna saada törsiltä raskaasti sähkökeppii sikalas että teurastamos,syöreskin vielä sain sähkötällei kyljyksistä,olis korkee aika lopettaa tuet maajusseilta kun vain rääkkäävät sähkökepeil sikojaan,ja sitten potkitaan,tämmöset törsät heti hoitoon nuivaan,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu