Taitaa kohtalokin pyrkiä erottamaan meidät

Siltä se vähän näyttäisi
8141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Juu kyllä se niin on. Tyrkky ilkeä horo saa maistaa omaa lääkettään.

Äänestä
  • En oo aloittaja mut ketään hei ei kiinnosta sun ääliöt jutut.

    Äänestä

No kunhan ei viikatemies kuiteskaan.

Äänestä

Oon iso tyttö jo. Mä päätän sen, kenen oon tai en.

Äänestä
  • Miten ISO???

    Äänestä

  • megalodoni kirjoitti:

    Miten ISO???

    Tarpeeksi iso, niin ei tyhmät tuu häiritteen.

    Äänestä

  • heikuulekohtalo kirjoitti:

    Tarpeeksi iso, niin ei tyhmät tuu häiritteen.

    Siis sopivasti lihava.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NaiseltA kirjoitti:

Siltä se vähän näyttäisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu