Tajutkaa jo kukkahatut

http://www.iltalehti.fi/pakolaiskriisi/2015111220650655_cm.shtml

menee jo autettaviltakin pälli auttamisen intoon.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikene jo, kukluxhattu.

Typerässä persufasistimölinässä ei ole mitään "tajuttavaa", tapahtui maailmassa mitä hyvänsä. Fasistimölinät pitäisi alkaa ignoorata suoraan, jotta voidaan keskittyä asioiden hoitamiseen.

Harmi vain että fasistipellet istuvat hallituksessakin. Ei ihme, ettei asioiden hoitamisesta tule mitään.

Äänestä
  • Sulla on päässä jotain vikaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hulluthalaajat kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/pakolaiskriisi/2015111220650655_cm.shtml

menee jo autettaviltakin pälli auttamisen intoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu