Ryssät hyökkäsivät Syyriaan! Nyt meille Eurooppaan tulossa tuhansia uusia pakolaisia Syyriasta!
Venäjä lähetti pakolaiset meille!
12
147
Vastaukset
- jggfgj
Putinin tuhoretkestä Syyriaan ei ole mitään hyötyä kenellekään. Se heikentää jopa venäläisten omaa turvallisuutta kuten alas rysähtänyt matkustajakone osoittaa!
- ghjhghkg
Venäjä helvettiin Syyriasta!
- Väyry
Viimeviikolla tuli Libanonista ja Palestiinasta pakolaisia kun Judet pommittaa.
Suurin osa pakolaisista on tullut 80% Irakissa joka on turvallinen suurelta osin. - jfjfgkh
Ja lisää Syyrian pakolaisia tulee päivittäin Eurooppaan päivittäin!
- fjjfjf
Putin tuhoaa Syyrian ja Euroopankin tuhoretkellään!
- Hittmiss
Entäs Jokapaikan Usa ??? sekin sekaa ja pommittaa siellä,, Ihmeen sitkeitä on kun Suurmaat muut pommittaa urakalla eikä osu.
- Taas
Hei sinä Meimun balasi, etkö vielä oppinut, että Venäjä haluaisi rauhaa ja päästää eroon Isisin tunkijoista.
- taasko
Etkö vieläkään tajua, etteivät ne ryssät ja muutkaan ulkovallat siellä rauhan takia huseeraa. Omaa asiaansa ne siellä ajavat. Sitä paitsi ryssätkin tajusivat vasta Siinain lento-turman jälkeen, että ISIS:kin on olemassa.
- hghkgkhgkgh
Putinin kaverien eli natsien kannatus vain nousee ryssien pommitusten myötä!
- eitolkkua
Niinpä. Ei tolkun tolkkua ryssien sotaretkellä.
- gkhkghk
Ryssät pommittavat siviilejä ja tekevät pakolaisia!
- ghkkhgkhg
Ryssät helvettiin Syyriasta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs531555- 1701315
- 81182
- 611137
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli2601117- 141050
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33903Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä55882Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti95878- 347795