On kyllä maailman paskin pankki. Niin typerän mainoksenkin taas laittoivat. On mobiilivarmenteita, tietojoja urkitaan ja jatkuvaa vitun kyykytystä. Sivutkin on saatana semmoinen labyrintti, että varmaan Minotaurus asuu niiden verkkosivuilla.
Maailman paskin palvelu, hölynpölylogo ja vitun kalliit maksut. Toivottavasti ryöstetään, tai räjäytetään koko paska. Vittu mikä PULJU saatana.
Maailman paskin palvelu, hölynpölylogo ja vitun kalliit maksut. Toivottavasti ryöstetään, tai räjäytetään koko paska. Vittu mikä PULJU saatana.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En ihmettele, että ihmiset ovat vittuuntuneita, kun käteistä kyseiseen pankkiin viedessä kysytään kassalta mistä rahat on hankittu. AIvan amatöörien puuhastelua isolla rahalla (asiakkaiden rahalla).
Itsellänihän myös laittoivat nostorajan kotikonttorissa kysymättä mitään, eli aivan täysin tanttojen mielivallan alaisena koko lafka.
Rahaa kusettanut poliitikkohan leijaili helsingin mikonkadun konttorissa takahuoneen puolelle ilman, että tarvi olla siellä selittelemässä yhtään mitään. Vittu mitä touhua.
Googlesta löytyi muuten useampi saman-niminen aihe hakusanalla "OP Paskapankki". En ihmettele.
Op ihan täys paskapankki, mikään ei pidä paikkaansa
aloittajan kaltainen tyyppi voi mennä siihen pankkiin mikä tuntuu hyvälle! Taitaa vaan se syy olla sellainen ettei "lähtö" ole ihan simppali!
Itse olen kuullut eräästä toisesta pankista, että mobiilipankin ongelma on monimutkainen sovellus. Jos vaihdat puhelimen uuteen, niin aivan helvetinmoinen duuni saada uusi laite toimimaan!
Itse en menisi mihinkään pankkiin asiakkaaksi ellei olisi pakko! Asiat toimii niin pitkään hyvin, kun itse hoitaa asiat oikein!