Inhota tuntematonta ihmistä...
Miten voinkaan...
ikävääääää
11121
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Se kaatuu sun omaan niskaan, inho ja pahat ajatukset kaartaa bumerangina takaisin itseesi.
helposti
Et mitenkään, jos et toista lainkaan tunne. Tuolloin inhoa tai pikemminkin vastenmielisyyttä voi tuntea pelkästään toisen ulkonäköä kohtaan.
En ulkonäköä vihaa... Kyllä se käyttäytyminen on.
käyttäytyminen? No johan pomppas! Mistä helvetistä sävoit tietää jonkun tuntemattoman ihmisen käyttäytymisestä yhtään mitään?
Jos täältä omit niin se kaikki on sinun tyhmän pääsi tuotosta, sinä se olet joka ei todella osaa käyttäytyä!
Paha jointti.
Inhoamiseen ei vaadita paljoa.
Just siksi, kun ei suostunut mitään ikinä kertomaan itsestään.
johtuu täysin asenteesta
Komppaan tätä!
Osaatko eritellä tarkemmin mikä inhottaa? Minkälainen käyttäytyminen?
Olen jostain lukenut, että ihminen peilaa itseään toisiin ihmisiin. Ja jos joku ihminen ärsyttää, niin itsessä on jokin asia jota ei siedä tai on jollain lailla arka kohta itsessä, jota ei ehkä tiedosta ja toinen herättää tämän tunteen.