Tämän päivän jälkeen loppuu ryyppäys...
<3
http://cdn.images.motherlessmedia.com/images/5F77569.jpg?fs=opencloud
<3
http://cdn.images.motherlessmedia.com/images/5F77569.jpg?fs=opencloud
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
taas kerran se oli ainakin viideskymmenes kerta tänä vuonna!!!!!!!
Risto
tsempii
Mut pliis laita nyt eres yks komee ja sexkikäs mies.
Naiset näitä sun juttujas lukee.
Aina vaan naisten peppui.
Moi Ellu......
http://www.profightdb.com/img/wrestlers/thumbs-600/09ebb69662donfrye.jpg
:D
Ihan hirveä! Toivotiin seksikkään miehen kuva!! Risto ei tajuu mistään mitään sanon minä. T. Annesi
Risto ei vain TAHDO laittaa mitään KOMEAN MIEHEN KUVAA. Löytäis ihan helposti sellaisen.
http://vignette2.wikia.nocookie.net/lotr/images/6/66/Screen_shot_2010-04-09_at_2.33.50_PM.png/revision/latest?cb=20100409183444
:)
https://img0.etsystatic.com/000/0/5269844/il_fullxfull.30017888.jpg
:)
Yööääk. Inhoan poseraavia miehiä lihaskimppuineen! Miehen pitää olla vähän sillai ninko lökäpöksy pietari...;D Se kolahtaa ja lujaa..vähän sillai ninko että en ihan hirveästi vietä aikaa peilin edessä, mutta ei mun tarvikkaan (asenteella)..keskityn omiin juttuihin ja urheiluun...ja pidän hauskaa, kyllä ne naiset sieltä sitten tupsahtaa eteen. Vähän ninko Teemu Selänne asenne.
Toinen hyvä on "älykkö- look" aaaahhhhh.... dang! Silmälasit, hiukset sopivasti sekaisin, rento pikkutakki ja suorat housut... uppoo
Risto...edelleen vääränlaisia kuvia.
http://orig08.deviantart.net/c311/f/2012/039/8/7/muscle_olympia___bigger_by_n_o_n_a_m_e-d4p2wcp.jpg
:)
"Nitrot!-----------₩₩₩₩₩₩·············· äkkiä nitrot tänne. Se räpläsi vain tuota puhelintaan ja peili ei enää huurru pakkasessa... Onko se kuollut säikähdykseen?" Risto anna olla. Älä enää, joku voi vaikka oikeasti pelästyä kuoliaaksi.
:)............
Luottotiedottomalle laskulla tai osamaksulla.
http://luototmenny.blogspot.fi/