Syö paskaa ja kuole, Juha Sipilä - Somali Husun sa

SipilälleTuliLähtö

noja lainaten. Tällaista sinä Juha Sipilä yrität järjestää Suomeenkin. Mutta ei onnistu.
1. Kepu laittaa Sipilän tilalle heti uuden henkilön.
2. Rajat kiinni HETI Ranskan malliin.
3. Orpo myös helvettiin Suomen hallituksesta.

20

222

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SipilänYhteydetIsikseenS

      Nyt tuli Sipilälle lähtö. ja vankilareissu.
      Pitkä vankilareissu.

    • RikollisetVastuuseen4

      Varuksi vielä kansalaisaloite ja adressi Sipilän ja Orpon erottamiseksi ja saattamiseksi oikeudelliseen edesvastuuseen holtittomasta mokutus-politiikastaan.

    • dfgkjhkhj

      Sipilä joutaisi häpeäpuuhun ja se helvetin savunahkaHusu myös! Ja se nuzzima razzima vai mikä lieneekään sen koukkunokkaämmän nimi!

      Ja se tämän palstan banaaneja tyrkyttävä hyysäri sietäisi viedä teloitettavaksi heti.

      • ApinalleBanaani

        Syö rasistiapina banaani ja heitä voltti.


    • SipiläSyytteeseen

      Rajat kiinni heti ja Sipilä syytteeseen.
      Koko Eurooppa tulee sulkemaan rajansa.

    • fggh

      Aloittaja on sairas sika!!

      • SomaliHusuOnSeAloittaja

        Somali Husu on se aloittaja,
        Somali Husu sekosi ja möläytti yllättäin tämän , kun toimittaja haastatteli Somali-Husua.


    • TietolähdeKertoi

      Sipilä vietiin jo maijan lattialla nippusiteissä ja sukkahousut suussa Pasilaan.

      • OrpoPerseennuolija52

        Orpoa etsitään, Orpo ehti paeta, Orpo piileskelee ilmeisesti taas jossain moskeijassa imaamin hameen alla.


    • SipiläValtakunnanoikeu52

      Sipilä teki valtiopetoksen - ahneuttaan tai tyhmyyttään.

    • Hjallis1we

      Kurkkua anaaliin. Uuuh aaaaahhh. Ai ku tuntuu hyvältä. Suomi kuntoon kurkuilla! Jokaselle vaan kurkku perseeseen.

      • isis_hoitaa

        Jaaha, poikien kotikilju on loppumaisillaan, eikä rahat riitä edes keskikaljapulloon. Pieni räkytyä rentouttaa hiukan, vaikka huominen pelottaakin. Siinä on kauhea riski joutua töihin rahajakelun takia.


    • HOITOON-EI-JATKOON

      TietolähdeKertoi
      14.11.2015 9:27
      Sipilä vietiin jo maijan lattialla nippusiteissä ja sukkahousut suussa Pasilaan.

      --- toivon edellä olen totta koko sydämestäni, ja sieltä sitten oikeudenkäyntiin petoksesta Suomea kohtaan

      --- Viime vuosi 2015. HIstoriankirjat kirjoitetaan nimillä. Kuka mies kutsui mediassa Suomeen pahuuden ? Väittipä kansalle, että pahuuden lähettiläitä tänne ihan tarvitsemme ! - ovat akateemisia, suvaitsevaisia, viisaita, koulutettuja perheitä, naisia, lapsia, miehiä. Hyviä ihmisiä, jotka tekevät hyviä tekoja.

      --- Kas, sieltä mm. Oulustä-Kempeleestä sitten tulikin ihan muuta Suomeen. Sipilälle kiitos.

      --- Voisiko siirtyä syrjään viimein ? Viime päivien valokuvista näkee, että on tasapainoton ja työkvyytön joka tapauksessa. Purskahtelee itkuun naama rullalla. Tuollainen johtamassa Suomen asioita ... Apua.

    • EUkansalainen

      Suomessa on paljon työtöntä ja koditonta, mutta Sipilä ja hallitus kiinnostaa vain näiden elintasopakaisia auttaminen.
      Eivätkä monet heistä edes ole pakolaisia !

    • ÄÄNESTÄNJOVASL

      PetosjytkyKokoomusKepujen EK-Veroparatiisihallitus, on rasismikorttia nöyristelevien äärioikeisto-alamaistensa äänillä MONINKERTAISTAMASSA MAAHANMUUTTOA, halpatyövoiman ja vaaliäänten tuonnin, sekä ilmaisen suomalaisen orjatyövoiman tavoitteella.

      http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3575479-keijo-houhala-kikyn-tuomista-lisamaksuista-palkansaajien-ostovoima-heikkenee-entistaan

      Jokaiselta pieni- ja keskituloiselta suomalaiselta, katoaa tuon äärioikeistoporvarihallituksen aikana, toimeentuloa ja perusturva, ns. SoTe:n mukana menee loputkin terveydenhoidosta ja sos.turvasta, ellemme päätä toisin.

    • OVETKIINNI

      STOP ALA TUO TÄMÄ PORUKKA MEILLE !
      Emme ole kiinnostuneita islamilaisen kulttuurin ja muslimittorin
      -takaisin islamilaisen koteihin sieltä on tullut jne. Pakistan Afganistan Irak Somalia ja Arabia siellä on valmis islamic sharia ja muslimit kulttuuri joten
      Hyvästi teille kaikkille !
      https://m.youtube.com/watch?v=vSg4gBi7heY
      EUROOPASSA ovet ovat kiinni !

    • Ikaalisissa paskotaan takseihin!

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      235
      7965
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      5620
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4852
    4. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      156
      3969
    5. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      80
      3655
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      32
      2061
    7. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2055
    8. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1879
    9. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      46
      1779
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      39
      1717
    Aihe