Hei Unijukka,
Kysyisin sinulta samaa ,kuin kysyin Zonetalta tai joltain muulta vastaavalta henkilöltä 12.11: sta . Voisitko nostaa kortin , koskien yhteisesti näitä asioita.
Kiitän vastauksesta.
Kysyisin sinulta samaa ,kuin kysyin Zonetalta tai joltain muulta vastaavalta henkilöltä 12.11: sta . Voisitko nostaa kortin , koskien yhteisesti näitä asioita.
Kiitän vastauksesta.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kertoisitko vielä tämän asian, mille pitää nyt nostaa?!
Vanha ketju on varmastikin jossakin, mutta en sitä nyt valitettavasti löytänyt ...
Kysyin tulenko kestämään kaiken mitä viimeisen puolen vuoden aikana on tapahtunut.
On ollut läheisen menetys, muutto uuteen maahan,ilmennyt terveydellisiä
ongelmia, paperi sotaa virastojen kanssa stressi painaa, joten panikoin usein.
Pidän tällä hetkellä ns. huolta vanhemmistani ja yritän opiskella uutta kieltä.
Näkyykö valoa risuaidan takaa ja pääsenkö tasapainoon elämäni suhteen ?
lanttien 3: Lanttien 3 viittaa sisäiseen johdatukseen. Kun teet asioita omasta halustasi niin se selkeyttää sinua, oli tilanteesi millainen tahansa. Jos toimit sisäisistä lähtökohdistasi käsin niin mahdollisuudet edetä eteenpäin ovat hyvät
Yhteistyötä toisten kanssa tarvittaneen joissakin asioissa. Luota eri tilanteissa sisäiseen johdatukseesi ja ole aito, kärsivällisyys palkitaan ajallaan.