Olen asiasta melko varma !
PAKOLAISET ISIKSEN KÄTYREITÄ !
pakolaisetpoissuomesta
30143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
olet melko varmasti vakuuttava
No sinähän oletkin tyhmä.
On se jännä miten yksinkertainen mieli yhdistelee asioita. Ihmiset lähtevät ISIStä pakoon ja jostain syystä heistä sitten muka tuleekin yks kaks yllättäen isiksen kätyreitä, eli ovatkin niitä joita ovat lähteneet pakoon?
Ruoki vaan vihaa, ennakkoluuloja ja syrjntää niin saat kaipaamaasi kannatusta ääriliikkeille pakolaisten keskuudessa. Kohtele heitä hyvin niin voit vaikka yllättyä.
älä jauha paskaa tyhmä
Pois Suomesta!
http://mvlehti.net/2015/11/14/suvakkialymysto-sprn-avustuksella-on-avannut-helvetinportit/
Lue sinä vaan mv-lehteä, jonka päätoimittaja on vankiloissa istunut rikollinen, pahoinpitelyista ja huumerikoksista tuomittu huijari. Asuu nykyään Espanjassa. Häneltä saat varmaan totuuden tähänkin asiaan.
Asuu missä asuu. Tuomittu tai ei. Ei se totuutta muuksi muuta. Herää suvakki, herää!
http://mvlehti.net/2015/11/14/orpon-viimeisin-aivopieru-turvapaikanhakijat-ja-islamilainen-terrorismi-syyta-pitaa-erillaan/
KOMMARIT TAKUULLA LEISOVAT VIHAA.
KOMMARIT AIHEUTTAA KAIKISTA ENITEN SOTIA KATEELLISIA KAIKILLE.
Haapavesellä on omat kätyrit. Puukottaa selkään sujuvasti.
Juuri näin , 10 pistettä ja papukaijamerkki !
PERSUT ON ÄÄRILIIKE UHKAILUT KIRISTÄMINEN JA PAINOSTAMINEN ON AIVAN TAVALLISIAJA TAPOJA.
ETENKIN VANHUKSIIN KOHDISTUVA PAINOSTUS KULUU PERSUJEN TYYLIIN......SAADA RAHAA.....
Tietääkö aloittaja mielenterveystoimiston ,siellä hoidetaan myös vainoharhaisuutta,luulisin ainakin niin.
Mutta tyhmyyttä, mitä sinun mielesi sisältää, ei sielläkään pystytä hoitamaan!
http://mvlehti.net/2015/11/15/kuva-pakolaiset-tervetuloa/
poliittisia kantoja siellä ei osata muuttaa.eli ei sinne.
kannattas opetella lukemaan ja lukea sitten .saattas jonkinverran auttaa
suhteellisuudentajun säilyttämisessä.
Kyllä niitä on isisin väkeä pakolaisten seassa ujutettuna. Supokin tämän myöntää. Supon mukaan luku on noin 300 mutta kuka tietää vaikka niitä on 3000
Yksi Ranskan terroristeista oli syyrialainen ja saapunut 3.10. pakolaisten mukana Eurooppaan. Lukekaa ulkomaisia lehtiä niin tiedätte missä mennään. Suomessa näistä vaietaan.
KYLLÄHÄN SEN TIETÄÄ ETTÄ KAIKKI NÄMÄ RAISION KAUPUNGIN SOSIAALI-VIRANOMAISET ON ISIKSEN PALKKAAMIA KÄTYREITÄ; ISIS ON MAKSANUT
NIIDEN PALKAT, MATKAT JA KÄNNYKÄT.
MUKA VIRANOMAISINA TULLAAN TÄNNE MÄRISEMÄÄN LAPSEN OIKEUKSISTA VALEHDELLESSAAN TUOMIOISTUIMESSA LAPSEN OLOSUHTEET PERÄTTÖMÄSSÄ LAUSUMASSAAN JA SITTEN OLLAAN PASKAT HOUSUIS HILJAA JOS EI KAIKKIIN KOTKOTUKSIIN SUOSTUTA!
Suomen valtio on maksanut Suomeen tulevien matkat
PAKOLAISET AJETTAVA SUOMESTA HETI!
RÖHÖNAURUA HAHHAA Vai Jussin tavat käyttöön
Suomalaiset ei usko ennekuin isis tekee ensinmäisen terroriteon.
Haapavedella tapahtuu aika paljon, ainakin suomi24:ssa!
Onko Haapavesi Maailmankaikkeuden keskipiste?
Tietääkö ketään täällä, missä edes Haapavesi on?....
"Yle pakkoverottaa ja suosii kaikissa kannanotoissa islamia ja pakolaisuutta. Täysin puolueellista ja isänmaanpetturuutta.
Milloin kristityt ovat täyttäneet itsensä räjähteillä ja ottaneet rynnäkkökiväärit kylille sekä lahdanneet pyörätuolissa istuvia ihmisiä? Ei koskaan ja nyt Yle kantaa huolta rauhanuskonto islamin kannattajista. Sairasta toimintaa Yleltä!!!"
Tampereella on pidätetty yksi Isis taistelija.
ei oo suomikaan enää lämpöinen lintukoto
Mielenkiintoista!
https://suomimedia.wordpress.com/2014/12/06/yhteiskunta-maksaa-mamujen-ajokortin-ja-autokoulun/
Ei kannata tulee pimeetä sähköö.
kyllä minusta h-veelle pitäs sijoittaa ainakin 300 islamistia tasottus tuo lesta homma ninn mukavasti,islamistit ovat oikeita uskovaisia
mine yksi islamistipoikka sanko tula ry.lle seuro
Kyllä tänne islamilaisetkin sopeutuu ja tulee hyväksyä. aikanaan ollut sama kätinä Karjalan pakolaisten kanssa ,Nivala ei olis ottanut heitäkään vastaan .Hyvin ovat Ordotoksit sopeutuneet tänne ja sulautuneet kantaväestöön.
jos on vaan melko varma,niin ei vielä kannata sormella osoittaa.