Vaihtakaamme viha rakkauteen ja osoittakaamme se lahjoittamalla uusi moskeija Suomen muslimeille. Vähentäisikö tällainen teko terroristi-iskun vaaraa Suomessa?
Väkivaltaan vastaaminen väkivallalla ei vähennä väkivaltaa...
Väkivaltaan vastaaminen väkivallalla ei vähennä väkivaltaa...
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se ei vähennä väkivaltaa, koska suomalaisten rahoilla moskeijan rakentaminen olisi kutsu tulla tänne. Sitten kun täällä on riittävästi muslimeja, sitten räjähtää. Ranskassa on erittäin paljon muslimeja ja heidän joukkoonsa mahtuu kaikenlaista.Sama syy tappeluille Lähi-Idässä. Heitä on siellä paljon. USA; Venäjän ja muiden sekaantuminen lisää terrorismia. Olemme itse syyllisiä osallistumalla Lähi-Idän konfliktiin ja päästämällä valtavat määrät muslimeja tänne.
en osallistu epäjumalanpalvontaan. tämä moskeija-allah kirjoitta koraanissa että vainotkaa ei-muslimeja ja valehdella niille saa kunhan se ajaa saatanan valtapyrkimyksiä.
keijalla, pyllistelkööt konteissaan ja teltoissaan.
Voisikohan terrori-iskun tilata Suomeen kertomalla, että meillä käytetään Koraanin sivuja vessapaperina?
Lahjoittakaamme menolippu takaisin kivikaudelle muslimeille,islam on yksinkertaisten sivistymättömien uskonto/mielenhäiriö joka pyrkii luomaan totalitaarisen yhden uskonnon maailman vrt. natsi saksa.
Muslimien rikokset ovat kaikkien nähtävillä koska internet,teloitukset,raiskaukset,ryöstöt..videoita,kuvia,todistajia..nyt mennään kuin näitä sotarikoksia ja rikoksia ihmisyyttä vastaan ei olisi olemassa. Suurin osa ihmisistä tuomitsee holokaustin..helppoa..se tapahtui joskus jossain..pahat natsit..samat asiat tapahtuu nyt meidän nenän alla..suurin osa ihmisistä kieltäisi fasismin..miksi hyväksyä islam?