Ampumispaikalta löytynyt passi kuului turvapaikanhakijalle
http://www.kaleva.fi/uutiset/ulkomaat/ampumispaikalta-loytynyt-passi-kuului-turvapaikanhakijalle/712243/
http://www.kaleva.fi/uutiset/ulkomaat/ampumispaikalta-loytynyt-passi-kuului-turvapaikanhakijalle/712243/
Vastaukset 11
Vanhimmat
säilökää äkkiä ennen sensuuria!
Mahtaa banaaniapinamiestä vituttaa , kun selvisikin , että turvapaikanhakija olikin terroristi !
Pakkoruotsittajat perkele ,banaani perseessä stadinrunkkarit.
fosi-hintit ruotsissa ei osaa SUOMEN KEILTÄ ?! MIEKSI
Turha noita apina ja banaanijuttuja on heitellä. Olen huomannut tänä vuonna alkaneen sensuurin koskien maahanmuuttaja uutisointia. Se alkoi jo silloin kun joitakin sivujen kommentointi kiellettiin, oli muka vihapuhetta. Miten se on vihapuhetta, jos sanoo vain ääneen mitä ajattelee: Mitä enemmän tulee islam uskovia pakolaisia sitä suurempi on terrorin uhka. Tuntuu että mitään mamujen tekemiä rikoksia ei enää julkaista valtamediassa, Onneksi löysin mv-lehden, siellä ei sentään sensuroida.
RUOSALAISET ON KAIKKI HOMOJA BANAANIANAALEITA JA STADILAISET HOMOJA
ei kukaaan asiakommenttia laittanut?
banannintarjoaja pelästyi?
Tärkeä tieto, vastaavia voi olla suomessa tuhansia. Rekisteröiminenhän ei tee pakolaisesta puhtoista.
Eikö niitä väärennettyjä passeja saanutkin ostaa halvalla ja vaikka millä keksityllä henkilöllisyydellä.
Syksyllä oli juttua miten pakolaiset ja potenttiaaliset terroristit väärentää passeja Turkissa. He voi olla ketä vaan, vaikka israelilaisia.
Ainahan se passi pitää mukana olla, jos menee tekemään terroritekoja?
Todella vakuuttavaa!
No olihan siitä jope ylellä juttua että suuri passiväärennösjuttu paljastunut tullissa,jätetty sanomatta että matujen tilaamat väärät passit saapuneet tulliin.Ylen mukaan joka neljäs postitettu passi väärä.Oma veikkaus lähes kaikki passit väärennöksiä ja tilattu väärennöksinä postista jälkeen..