Yhdellä pönttö sekaisin

Joku latvakakkonen massapostittaa koko ajan ex-pressa Halosta parjaavia viestejä tälle palstalle. Millähän saisi ääliön huomaamaan, että presidentti on vaihtunut jo ajat sitten? Eikö löydy ystävää, joka taluttaisi onnettoman hoitoon? Ei sen iso vika tarvitse olla, kun se on päässä!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo, tuon tyypin aivomoottorissa isoremmi kyllä luistaa pahasti.

Äänestä

punamummon päätökset vaikuttavat nykyhetkeenkin,eikä mitenkään positiivisesti.

Äänestä

Niinistön leirissä paineet on kovilla Niinistön töppäilyt paljastuu päivä päivältä ja Tarja Halonen nousee sitä vankemmin virkaan takaisin joten tervetuloa takaisin Tarja Halonen

Äänestä
  • Tuoko jotakin käyttökelpoista jv miinojen tilalle?

    Äänestä

Homotin-Haloska on kaiken pahan alku ja juuri, hävetä saa yhä vieläkin
sen moukkahmaisuutta.
Onneksi se penis ääliö ei päässyt eduskuntaan, sitähän ämmä kävis kehumassa, ja laittas sille ääliölle sanat suuhun, on jo kaameeta nähdä haloskan ite työntyvän telkkaan,
oksennus pääsee ellei heti vaihda kanavaa.

Äänestä
  • ???kännissä tehty, silmät kiinni????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kallonkutistajalle_mars kirjoitti:

Joku latvakakkonen massapostittaa koko ajan ex-pressa Halosta parjaavia viestejä tälle palstalle. Millähän saisi ääliön huomaamaan, että presidentti on vaihtunut jo ajat sitten? Eikö löydy ystävää, joka taluttaisi onnettoman hoitoon? Ei sen iso vika tarvitse olla, kun se on päässä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu