Jos haaveesi mies

On muuttaa ulkomaille asumaan esim. Intiaan, et ajattele minua:(
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta olen aivan rakastunut intialaiseen mieheen! En uskalla edes soittaa kun olen niin rakastunut. On pelottavaa jos soitan Intiaan rakastamalleni miehelle se tulee todella kalliiksi koska siitä tulisi pitkä puhelu.

Äänestä

Minusta tuntuu välillä, että voisin jättää kaiken. Lähtisin vain, enkä palaisi koskaan. Kaikki selviäisivät kyllä, sillä kukaan ei ole korvaamaton ja olen aika hyvin oppinut ihmisen arvon.

Äänestä

Ajattelin muuttaa Uranukseen. Lähdetkö mukaan?

Äänestä
  • Se on kaasuplaneetta. Ei sinne kannata mennä.

    Äänestä

  • mä voisin tulla sun anukseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskonsennyt kirjoitti:

On muuttaa ulkomaille asumaan esim. Intiaan, et ajattele minua:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu