Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Koska?

kuulin et jos runkkaa joka päivä ni siittiöt vois loppua jo jossain 15 vuodessa. loppuuko ne oikeesti niin nopeesti?
32075
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sehän riippuu siitä hyvin paljon että runkkaatko loppuun saakka eli siemensyöksyyn vai nylpytteletkö vedon silloin, toisen tällöin.siis tämä on se pointti.

Äänestä

Olen runkannut innokkaasti 12 vuotiaasta saakka ja vielä tuntuu paukkuja riittävän ja lennätyskin on ihan mahtava. Joten paska puhetta tuo sperman loppuminen, ei se ainakaan mun kohdalla pidä paikkansa ja tiedän kokemuksesta monen muunkin saman ikäisen ja vanhemman kaverin paukkujen riittävän.

Äänestä

Öh, siis siittiöitähän kehittyy koko ajan lisää kiveksissä, se vain kestää jonkun aikaa jos on juuri mällännyt. Mitä sie poika höpäjät?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lari89 kirjoitti:

kuulin et jos runkkaa joka päivä ni siittiöt vois loppua jo jossain 15 vuodessa. loppuuko ne oikeesti niin nopeesti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu