Antti tuiskun miehen nimi??

Voisko joku paljastaa antti tuiskun miehen nimen ??
2516916
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Onhan Antti kertonut olevansa Bi .

Äänestä
  • "Onhan Antti kertonut olevansa Bi ."

    Valehtelee.

    Äänestä

  • Se oli Alex.

    Äänestä

Hei pyydä Antilt anteeks KUNNOLLA!!! ;)

Äänestä

Kovin se Antti avautui viime keikallaan ja uhosi olevansa mies ja oikein peto, mutta eipäs ollu miestä kertomaan homoudestaan.

Äänestä
  • Miksi ne antin "musiikkivideot" ovat nykyään lähes homopornoa ?

    Äänestä

Who cares? Keskitytäänpä vaan musaan eikä toisen seksielämään. Ei se meille kuulu.

1Äänestä
  • Kunhan toiveajattelet. On niitä muitakin variaatioita miehissä, kuin homoja, kaappihomoja ja saunahomoja!

    Äänestä

kuka maksais eniten antin ja avokin kuvista..eipä kukaan kun ne on kaikki voideltu rahalla...ja naurettavaa tuo kulissiavioliitto

Äänestä
  • Jep. Ihme salailua ja piilottelua ! Nyt joku paparatsi paikalle ottamaan kuvia, ja juttua tekemään.

    Äänestä

Helppo selvittää kuka kun on ollut yhteiskuvakin seiskassa joskus =)

Äänestä

En tajua tuota salailua, ja piilottelua. Miksi antti ei voi puhua. Miksi antti ei kerro ?? Tulee elämänkertaa....Jossa ei puhuta ja jossa ei kerrota. On varmasti maailman surkein elämänkerta !

Äänestä

Se on Harry Belafonte! Laulaa Anttimuiskulle: Come mister taliman, tali mi banana... daylight come and I wanna go home.

Äänestä

Oon kuullut, että olisi se sen musiikin tuottaja

Äänestä

Siis onko antti homoseksuaali :) ??

Äänestä
  • Toivottavasti ei

    Äänestä

Arajarven Penahan se on. Vanha Bissesex

Äänestä

Anton Ruisku.

Äänestä

Minua kiinnosti myös tämä antti tuiskun puolison nimen nyt heti kun minäkin olen ollut anttin kanssa vähän aikaan en ole hänen puoliso ainakaan enään enkä aio ollakaan missään tekemisesä hänen kanssaan

Äänestä

On se ihan oikeesti Tuisku. Ei oo mikään artistinimi.

Äänestä
  • Eipä taida olla Antti Tuisku oikea nimi. Taiteilijanimi kuten Markku Aro tai Irwin Goodman. Näin luulen mä.

    Äänestä

  • Anonyymi00070 kirjoitti:

    Eipä taida olla Antti Tuisku oikea nimi. Taiteilijanimi kuten Markku Aro tai Irwin Goodman. Näin luulen mä.

    Ei kai nyt markku aro?!? Ihan tavallinen nimi.

    Äänestä

  • Anonyymi00071 kirjoitti:

    Ei kai nyt markku aro?!? Ihan tavallinen nimi.

    No mikä se on sitten Antti Tuiskun oikea nimi? Antti Tuisku on taiteilijanimi, mutta mikä on oikea nimi?

    Äänestä

Tässä keskustelussa on arvailtu Antti Tuiskun puolison nimeä jo pitkään, mutta kannattaa erottaa toisistaan vahvistetut tiedot ja pelkät huhut.

Tuisku on kertonut aiemmista parisuhteistaan muun muassa elämäkerrassaan, mutta nykyisen mahdollisen kumppaninsa henkilöllisyyttä hän ei ole julkisesti vahvistanut.

Aiheesta löytyy myös yhteenveto, jossa käsitellään Tuiskun parisuhteisiin liittyviä julkisia tietoja ja sitä, mikä on edelleen epävarmaa:

https://suomentimes.fi/antti-tuisku-puoliso-keskustelu-vuonna-2026/

Olisi kiinnostavaa tietää, onko joku nähnyt uudempaa haastattelua, jossa Tuisku itse kertoo nykyisestä parisuhdetilanteestaan. Huhuja liikkuu paljon, mutta luotettavat lähteet ovat eri asia.

Äänestä

Markku Aron oikea sukunimi on PUPUTTI.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


homo-antti kirjoitti:

Voisko joku paljastaa antti tuiskun miehen nimen ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu