Kervinen on ja KOTKA

Se että Kervinen
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se että Kervinen sen asia on käynyt kalliiksi meille kotkalaisille,se äijä pitäis h------ ja sen päälle t------ onhan tehnyt konkurssia kotkalaisille yli 10 vuotta ja melskannut antamatta rauhaa meille

Äänestä
  • Jarssu on melkastanut antamatta rauhaa kellekään.

    Äänestä

  • Narsistin mielestä syy kaikkeen on aina toisissa.
    Se on nähty tuhannet kerrat. Eiköhän tähänkin narsku älähdä.
    Hyvä,että oikeus lopultakin mittaa vainontaa rahana.

    Äänestä

Kervinen on vai yksi. Meinaako se että syyllinen Valitettavasti Kotkassa ja Kouvolassa on oikeistotuomarit. He eivät herroja tuomitse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittuuntunut.kotkalainen kirjoitti:

Se että Kervinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu