Miks sä jankkaat

vaikka tiiät miten asia on ;)
667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olen ujo-Sami, joka on ehdollistunut sille että ei mene hyvin kun ottaa yhteyttä.

Äänestä

En jankkaa enää. Et halua mua ni et. Uskon sen nyt todella.

Äänestä
  • Kysymys oli kyllä nyt siitä että kun haluan.

    Äänestä

  • mistäsänyttuommosta kirjoitti:

    Kysymys oli kyllä nyt siitä että kun haluan.

    No ei se siltä näytä. Toivoisin kyllä

    Äänestä

Jankkaan juuri siks kun en tiedä miten asia on. Sano se selkein tunnistein täällä, saat käyttää otsikossa mun nimeä. Sitten voin poistua täältä ja sun elämästä, lopullisesti. Anna palaa vaan.

Äänestä

jankkaan? on vain fakta et multa ei voi tulla yhteydenottoo ja sille en voi mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niiiiuskojo kirjoitti:

vaikka tiiät miten asia on ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu