löytyykö hyvää hierojaa

moi,onko tampereen suunnalla hyvää vanhempaa hierojaa tiedossa.55v reissumies kyselee.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minä myös etsiskelen varttunempaa hierojaa.0len 58v mies tampereelta.

Äänestä

olen kanssa vailla hierojaa pirkanmaalta .m60v

Äänestä

ei taida olla hierojaa .......

Äänestä

eikö ole estotonta vanhempaa hierojaa pirkanmaalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ekkul kirjoitti:

moi,onko tampereen suunnalla hyvää vanhempaa hierojaa tiedossa.55v reissumies kyselee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu