Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mites Kyösti

olet pärjännyt pitkän elämän 11 senttisellä peniksellä. Onko ollut alemmuuskomplekseja masennuksia tms.
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei se pituus kuulemma niin tärkeä ole kuin paksuus, tai siis "juurevuus". Näin ainakin naiset ovat sanoneet. Kyösti ei sitten tiedä, millä lailla homot asiasta ajattelevat, koska ei ole koskaan homojen kanssa harrastanut peräsuolitouhuja eikä edes keskustellut homostelusta millään lailla. Noin niin kuin ihan maalaisjärjellä ajateltuna niin onhan sellainen paksu 15cm normipenis parempi työkalu kuin esim. jonkun somalin 25cm pitkä mutta lyijykynän paksuinen vehje. Ovatkohan somalit juuri peniksen ohuuden takia niin kovia joukkoraiskaajia, kuten huhutaan?

Masennusta on ollut silloin tällöin, mutta ei se jöllin mitasta ole ollut kiinni. Joskus nuorempana, kun Kyösti saattoi ryypätä pari päivää putkeen ja vetää askin punaista Norttia päivässä, oli välillä vaikeuksia saada jölliä paraatiasentoon. Kyllähän se ahdistaa, kun muija on siinä selällään ja jölli on velttona kuin lapamato, eikä osoita minkäänlaisia elonmerkkejä. Siinä pitää sitten melkeinpä itkeä ja rukoilla, että nouse nyt edes vähäksi aikaa, että saadaan homma hoidettua. Sittenhän siinä kävi niin, että Kyösti lopetti röökinpolton noin 10 vuotta sitten, minkä jälkeen ei ole ollut erektio-ongelmia. Eipä tosin ole ollut enää muijiakaan kuin satunnaisesi, kjäh kjäh.

Äänestä
  • Kyöstiseni, ei ne erektio-ongelmat naisten seurassa siitä tupakista johdu...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mie.tteliäs kirjoitti:

olet pärjännyt pitkän elämän 11 senttisellä peniksellä. Onko ollut alemmuuskomplekseja masennuksia tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu