Niklas Andersson (sfp ) från Raseborg har valts

till delegationen för polisärenden vid inrikesministeriet.
Statsrådet utnämnde den nya delegationen för nästa fyraårsperiod.
Delegationen är ett råd som har till uppgift att följa med polisens verksamhet.Den består av 19 delegater.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Fint att också en representant från SFP är med.

Äänestä
  • Åtminstone någon som är på den svenskspråkiga befolkningens sida.

    Äänestä

Svenska befolkningen är ju mest kriminella.

Äänestä
  • Enligt statistiken är svenskspråkiga MINST kriminella.Polistjänster behövs också i andra frågor än bara att ta fast bovar.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


västnyland kirjoitti:

till delegationen för polisärenden vid inrikesministeriet.
Statsrådet utnämnde den nya delegationen för nästa fyraårsperiod.
Delegationen är ett råd som har till uppgift att följa med polisens verksamhet.Den består av 19 delegater.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu