ulos. Elintasopakolaismiehet voivat raiskata juuri teidän lapsenne. Osa mamuista liikkuu autoilla joten muuallakin kuin pakolaiskeskusten läheisyydessä voi tapahtua raiskaus. Muistetaan että muut kuin Perussuomalaiset ovat eu liittovaltio huumassaan päättäneet täyttää maamme mamuilla. Pääministeri Sipilä on suuressa vastuussa koska hän lupasi Kempeleen talonsa loisien asuttavaksi. Afrikan sarvessa asti puhutaan" menkääSuomeen, siellä miljonäärit lahjoittaa luksuskoteja ppakolaisten käyttöön.
ÄIDIT/ ISÄT. ÄLKÄÄ PÄÄSTÄKÖ LAPSIANNE ENÄÄ ILLALA
hyväätarkoitan
14121
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ei voi, ei. Pelko on saapunut Ouluun.
Kempeleläiset on syystä paniikissa . Ikävä kyllä elintasopakolaisia on maassamme jo 30000 ja lisää tulee koko ajan.
Plus ne aiemmat 35 000 jotka on yhtä pa..kaa sakkia.
Ikävä kyllä nämä Kempeleen tekijät ovat samalla tasolla näiden Oulun punaniska-neekereiden kanssa! Ja tekotyylissä otettu mallia paljolti näiltä oululaisilta:
http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/14-vuotias-tytto-raiskattiin-kempeleessa-poliisi-epailee-kahta-ulkomaalaista-poikaa/5574702
No niin suvakit. Käykää pyytämässä tytöltä anteeksi, jonka unelma särkyi lopuksi elämää.
Lukekaa netistä: Isis Suomessa.
Tuollasessa tapaukset anteeksipyynnöt ei enään auta.
Vinkki: TUTKIKAAPA AFGAANIPÄSSIEN HAMPAAT! Voivat olla 20-30 vuotiaita. Tunnen kymmeniä matuja kahdenkymmenen vuoden ajalta, ja suurin osa alaikäisenä tulleista valehtelee ikänsä alakanttiin!
Muistakaa tämä.
"Kaiken viisauden alku on tosiasian hyväksyminen jne....
Muistakaa, että Suomessa raiskataan joka vuosi 15 000 naista. Suurin osa raiskaajista suomalaisia miehiä. Varokaa siis erityisesti suomalaisia miehiä, älkää päästäkö lapsianne heidän lähelle.
Sulla aika köykäiset tiedot. Juuri lähi-itä/afrikka-akselin ukot raiskaa suhteessa määräänsä moninkertaisesti!
Yrität olla joku tietäjä, mutta tunteet vallalla, joten yhtä paskan kanssa.
Lisäksi musumaiden naiset tekevät eniten itsareita maailmassa! Miksikö? Nyyhki ja arvele.
Ehkäpä vain muutama uskaltaa kertoa tulleensa raiskatuksi. Siis kun lapsi raiskataan. Ei ehkä Kempeleen tyttökään olisi uskaltanut kotona kertoa mutta onneksi Suomen miehet sattuivat paikalle.
suomalaisissa parisuhteissa tapahtuvat raiskaukset vasta pimentoon jäävätkin!
Ja väität, että kaapuakat ilmoittavat ukkojensa tekemät raiskaukset herkemmin kuin suomalaiset?
Muslimi- ja Afrikan maista tulleet raiskaavat 17-kertaisella todennäköisyydellä (lähde Optula) muihin verrattuna, ja joukkoraiskauksissa suhde on vielä isompi.
Paniikki, sehän se nyt auttaa.
Paniikki pistää liikkumaan.
Sipilän sijoilleen jäänti saa koko Suomen pelkäämään.