ÄIDIT/ ISÄT. ÄLKÄÄ PÄÄSTÄKÖ LAPSIANNE ENÄÄ ILLALA

ulos. Elintasopakolaismiehet voivat raiskata juuri teidän lapsenne. Osa mamuista liikkuu autoilla joten muuallakin kuin pakolaiskeskusten läheisyydessä voi tapahtua raiskaus. Muistetaan että muut kuin Perussuomalaiset ovat eu liittovaltio huumassaan päättäneet täyttää maamme mamuilla. Pääministeri Sipilä on suuressa vastuussa koska hän lupasi Kempeleen talonsa loisien asuttavaksi. Afrikan sarvessa asti puhutaan" menkääSuomeen, siellä miljonäärit lahjoittaa luksuskoteja ppakolaisten käyttöön.
14121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei voi, ei. Pelko on saapunut Ouluun.

Äänestä

Kempeleläiset on syystä paniikissa . Ikävä kyllä elintasopakolaisia on maassamme jo 30000 ja lisää tulee koko ajan.

Äänestä
  • Plus ne aiemmat 35 000 jotka on yhtä pa..kaa sakkia.

    Äänestä

No niin suvakit. Käykää pyytämässä tytöltä anteeksi, jonka unelma särkyi lopuksi elämää.
Lukekaa netistä: Isis Suomessa.

Äänestä
  • Tuollasessa tapaukset anteeksipyynnöt ei enään auta.

    Äänestä

Vinkki: TUTKIKAAPA AFGAANIPÄSSIEN HAMPAAT! Voivat olla 20-30 vuotiaita. Tunnen kymmeniä matuja kahdenkymmenen vuoden ajalta, ja suurin osa alaikäisenä tulleista valehtelee ikänsä alakanttiin!

Muistakaa tämä.

"Kaiken viisauden alku on tosiasian hyväksyminen jne....

Äänestä

Muistakaa, että Suomessa raiskataan joka vuosi 15 000 naista. Suurin osa raiskaajista suomalaisia miehiä. Varokaa siis erityisesti suomalaisia miehiä, älkää päästäkö lapsianne heidän lähelle.

Äänestä
  • Sulla aika köykäiset tiedot. Juuri lähi-itä/afrikka-akselin ukot raiskaa suhteessa määräänsä moninkertaisesti!
    Yrität olla joku tietäjä, mutta tunteet vallalla, joten yhtä paskan kanssa.
    Lisäksi musumaiden naiset tekevät eniten itsareita maailmassa! Miksikö? Nyyhki ja arvele.

    Äänestä

  • Ehkäpä vain muutama uskaltaa kertoa tulleensa raiskatuksi. Siis kun lapsi raiskataan. Ei ehkä Kempeleen tyttökään olisi uskaltanut kotona kertoa mutta onneksi Suomen miehet sattuivat paikalle.

    Äänestä

  • suomalaisissa parisuhteissa tapahtuvat raiskaukset vasta pimentoon jäävätkin!

    Äänestä

  • hhhjj kirjoitti:

    suomalaisissa parisuhteissa tapahtuvat raiskaukset vasta pimentoon jäävätkin!

    Ja väität, että kaapuakat ilmoittavat ukkojensa tekemät raiskaukset herkemmin kuin suomalaiset?

    Muslimi- ja Afrikan maista tulleet raiskaavat 17-kertaisella todennäköisyydellä (lähde Optula) muihin verrattuna, ja joukkoraiskauksissa suhde on vielä isompi.

    Äänestä

Paniikki, sehän se nyt auttaa.

Äänestä
  • Paniikki pistää liikkumaan.

    Sipilän sijoilleen jäänti saa koko Suomen pelkäämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväätarkoitan kirjoitti:

ulos. Elintasopakolaismiehet voivat raiskata juuri teidän lapsenne. Osa mamuista liikkuu autoilla joten muuallakin kuin pakolaiskeskusten läheisyydessä voi tapahtua raiskaus. Muistetaan että muut kuin Perussuomalaiset ovat eu liittovaltio huumassaan päättäneet täyttää maamme mamuilla. Pääministeri Sipilä on suuressa vastuussa koska hän lupasi Kempeleen talonsa loisien asuttavaksi. Afrikan sarvessa asti puhutaan" menkääSuomeen, siellä miljonäärit lahjoittaa luksuskoteja ppakolaisten käyttöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu