Miten pidät hänet tyytyväisenä?

Kun tääällä niin paljon aikaa vietät... eikö hän epäile mitään?!
897
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En vietä luoja paratkoon täällä paljoa aikaa.

Äänestä

Saat kolme arvausta.

Äänestä

no ei epäile kun itsekkin on tietokoneella monesti päivässä ja monta tuntia ...

Äänestä

Otan joka ilta suihin ja ukko on laukeaa äidillään niin annan porata perseeseen.
En olekaan niin "kiltti" tyttö kuin luulet...

Äänestä
  • Jaa äitiään?

    Äänestä

En oikein huvita, kun toinen mielessä.

Äänestä

Yhdessä me täällä koneella ollaan, oliko yllätys hihihija tyytyväisinä. kukas se on

Äänestä

Panemalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmäkö kirjoitti:

Kun tääällä niin paljon aikaa vietät... eikö hän epäile mitään?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu